Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bitva o Rozárku začala: Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se snaží dohodnout na péči o dceru

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Vypukla bitva o dceru Rozárku
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 6 fotografií
dítě

I když to jinak vypadá, že rozchod Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (54) byl a bude dost na nože, přece jen se zdá, že na něčem se dokážou domluvit. Týká se to jejich půlroční dcery Rozárky, což snad může být pozitivní zpráva.

Hanychová a Soukup: Válka, ale také dohoda

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup ještě nedávno tvořili navenek dokonalý pár, ale úniky informací naznačovaly, že to mezi nimi nevypadá moc dobře, což se posléze i potvrdilo, když Agáta po divoké hádce ve Španělsku přiznala, že jejich vztahu je konec.

Samozřejmě přišly i tradiční řeči o tom, že dál chtějí být co nejlepší rodiče pro malou dceru, nicméně před pár dny se ukázalo, že válka vypukla naplno, když Soukup nečekaně zakázal zveřejňovat fotky jejich dcery.

Takové věci se někdy rodičům přikazují či zakazují i předběžným opatřením soudu. Podle informací eXtra.cz se nicméně bývalý pár aspoň na něčem domluvil. Mají i soudně schválenou dohodu o péči. Agáta samozřejmě původně kvůli věku Rozárky chtěla spíš výlučnou péči, nakonec ale podle našich zpráv Jaromír za malou dcerkou může zhruba třikrát týdně.

Vztahy na bodu mrazu

Bude to ale celé ještě stejně zajímavé. Musí se vyřešit alimenty, a jak si všiml web Expres, napětí mezi párem by se dalo krájet, když při předávání dítěte se raději navzájem natáčejí. Tohle na klidnou a rozumnou dohodu rodičů vážně nevypadá…

Jaromír Soukup Rozárku viděl po dlouhé době poprvé minulý týden, a jak jsme nedávno uvedli, i v televizi přiznal, jak se mu po ní stýská a je mu bez dcery smutno.

Související články

Další články