Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Bitka u Dary Rolins a Pavla Nedvěda: Rvali se fest, popsal soused zkrocení vetřelce

Dara Rolins a Pavel Nedvěd.
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins.
+ Dalších 6 fotografií
Svědek

Před pár dny zažila Dara Rolins (49) peklo. Do domu se jí vloupal neznámý muž, který zpěvačku terorizuje dlouhé 3 roky. Jednalo se o stalkera, který se kolem jejího domu v Tuchoměřicích u Prahy ochomýtal opakovaně, avšak poprvé vnikl za brány plotu. Naštěstí byl doma zrovna její přítel Pavel Nedvěd (50), který muže zpacifikoval, a nápomocný byl také soused. Blesku se podařilo zjistit, že jím byl známý moderátor, který redakci poskytl exkluzivní vyjádření.

Těžko říct, jak by vše dopadlo v tento osudný večer, kdyby nebyl po boku Dary Rolins její přítel, bývalý viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd. V úterý 29. listopadu totiž do jejího domu v Tuchoměřicích u Prahy vnikl neznámý muž, který slavnou zpěvačku pronásleduje už několik let.

Opakovaně se motá kolem jejího domu a ohrožuje nejen ji, ale i dceru Lauru. Tentokrát zašel poprvé až za hranice všeho. „Pozdě v noci při zajíždění do garáže vniknul do mého domu cizí agresivní muž. Spíš blázen, který u našeho domu nebyl poprvé. Je další z řady mých stalkerů,“ svěřila se redakci eXtra.cz Dara.

Zasáhl i svědek: Jednalo se o známého moderátora

Pavel vetřelce v krátké době zpacifikoval, následně se o stalkera postarali přivolaní policisté a sanitka. Tu přivolal soused, přičemž redakci Blesk se podařilo zjistit, že jím byl moderátor rádia Frekvence 1 Ondřej Kubala.

Ten se k situaci veřejně vyjadřovat nechtěl, ale nakonec to udělal. „Slyšeli jsme večer otevřeným oknem hádku, křik a pak rvačku. Běžel jsem na pomoc. Pavel na toho muže řval, ať okamžitě vypadne z domu, rvali se fest. Bránil společný dům s Darou,” shrnul pro Blesk situaci moderátor.

Z děsivého zážitku se oba partneři budou nejspíše ještě dlouho vzpamatovávat. Dara doufá, že už se nikdy nebude opakovat nic podobného. „Doufám, že to pro něj bude mít konečně patřičné následky. Tento muž by si zasloužil konečně zavřít do blázince, dobré tři roky nám terorizuje život,“ uvedla ve vyjádření pro eXtra.cz.

"Pavel udělal to, co by udělal každý pořádný muž pro svoji ženu. A já jsem šťastná, že ten večer po mém boku byl,“ řekla nám Dara s tím, že je z toho ještě teď vyklepaná. "Naštěstí doma nebyla Laura," dodala.
Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy