Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

BITKA NA VÁNOČNÍM VEČÍRKU: Známý český reportér Jan Tuna skončil ve špitálu!

Zdroj: archiv J. Tuny
+ Další 4 fotografie
NAPADENÍ
To je ale ostrá událost! Ve čtvrtek 6. prosince se ve známém pražském klubu SaSaZu konal vánoční večírek Seznamu. A na něm mělo podle slov reportéra Jana Tuny dojít k napadení, kvůli němuž má nyní výpadky paměti, problémy s krční páteří i se zrakem. „Zmlátil mě ochrankář, podávám trestní oznámení,“ řekl eXtra.cz.

„Šel jsem z boku na pódium poprosit dýdžeje, aby mi zahrál písničku na přání. On to celý večer ochotně dělal. Jenže se to nelíbilo ochrance a omlátila mi hlavu o zeď. Závěr neurologa je, že mám lehké mozkové poškození kategorie I. Blbé je, že od té doby mám občas výpadky krátkodobé paměti, závratě a zhoršení zraku. V neděli jsem zjistil, že na dálku nepřečtu to, co jsem předtím přečetl. Snad se to spraví. K tomu mám i bolesti krční páteře, hematom na rtu a odřenou tvář. Naštěstí nic vážného,“ popsal svůj zdravotní stav Jan Tuna

Trestní oznámení

„Ale trestní oznámení podám. Takový člověk by podobnou práci dělat neměl. Příště může někoho zabít, až si zase bude chtít vybít agresivitu a někomu nakouří,“ prozradil nám Tuna, který připravuje pro Seznam spotřebitelský pořad A DOST! Dříve také řadu let pracoval na Nově.

Podle něj s podobnou zkušeností s ochrankou ve stejném podniku nemá být jediný. Jak se firma k události staví a co říká zástupce společnosti, která na akci vyslala své bodyguardy, přineseme v dalších hodinách.

Související články

Další články