Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bisexuální zpěvačka Rosie miluje nahotu a s ničím se nemaže: Je v posteli lepší holka, nebo kluk?

+ Dalších 5 fotografií
Extravagantní začínající zpěvačka Rosie (23) se drsně opřela do české popové scény. Na první pohled sice vypadá jako milá dívenka, se kterou bude snadné vyběhnout, ale nenechte se zmást. Tahle kočka má hned několik vlastností, kterými vám vyrazí dech. Kromě talentu se netají také tím, že si libuje v nahotě a bisexualitě. Nejvíce ji ale rozčiluje, že mladí interpreti, kteří nechtějí jít s davem, nemají v Česku moc na výběr.

Mladinká začínající zpěvačka Rosie upoutá vaši pozornost na první pohled svým vzhledem. Fialové vlasy a extravagantní líčení. Když však promluví, spousta lidí si řekne, že je to zase jen další z mnoha milých pipinek, které české hudební scéně nemají co dát, protože nemají šťávu.

Stačí ale omrknout pár jejích fotek, hodit s ní řeč a práskne vám na sebe hodně peprné informace. Rosie je totiž bisexuálka, která miluje vkusnou nahotu a fascinuje ji nahé lidské tělo.

I když není ještě natolik profláklá, tak spolupracovala například s Benem Cristovao (30) nebo rapperkou Sharkass, kterou můžete znát především z talentové soutěže Československo má talent.

Kráska s fialovým hárem se nevydala zrovna nejlehčí cestou. „Když to není mainstream, tak to rádia nechtějí hrát, protože si myslí, že to nemá potenciál a nikoho to zajímat nebude,“ tvrdí.

Co se týče její bisexuality, tak s holkami začala randit někdy v devatenácti letech. Momentálně nikoho nemá, ale názor na obě pohlaví má jednoznačný: „S holkami je to strašně citové, jemné a hodně vnímavé.“

„Kdežto kluci jsou sobečtější.“ Rosie s úsměvem dodává, že na vztah by si hledala už jen kluka, ale sex s holkami je podle jejích slov perfektní a doporučuje to všem svým kamarádkám. Více ve videu.

Související články

Další články