Mladinká začínající zpěvačka Rosie upoutá vaši pozornost na první pohled svým vzhledem. Fialové vlasy a extravagantní líčení. Když však promluví, spousta lidí si řekne, že je to zase jen další z mnoha milých pipinek, které české hudební scéně nemají co dát, protože nemají šťávu.

Stačí ale omrknout pár jejích fotek, hodit s ní řeč a práskne vám na sebe hodně peprné informace. Rosie je totiž bisexuálka, která miluje vkusnou nahotu a fascinuje ji nahé lidské tělo.

I když není ještě natolik profláklá, tak spolupracovala například s Benem Cristovao (30) nebo rapperkou Sharkass, kterou můžete znát především z talentové soutěže Československo má talent.

Kráska s fialovým hárem se nevydala zrovna nejlehčí cestou. „Když to není mainstream, tak to rádia nechtějí hrát, protože si myslí, že to nemá potenciál a nikoho to zajímat nebude,“ tvrdí.

Co se týče její bisexuality, tak s holkami začala randit někdy v devatenácti letech. Momentálně nikoho nemá, ale názor na obě pohlaví má jednoznačný: „S holkami je to strašně citové, jemné a hodně vnímavé.“

„Kdežto kluci jsou sobečtější.“ Rosie s úsměvem dodává, že na vztah by si hledala už jen kluka, ale sex s holkami je podle jejích slov perfektní a doporučuje to všem svým kamarádkám. Více ve videu.