Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Biser Arichtev natáčí Kukačky: Seriál o manželském páru, který zjistí, že jim vyměnili syna

Biser Arichtev natáčí Kukačky: Seriál o manželském páru, který zjistí, že jim vyměnili syna
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 8 fotografií
seriál
Režisér Biser Arichtev (43) natáčí pro Českou televizi seriál s pracovním názvem Kukačky. Ten pojednává o mladém manželském páru, který zjistí, že jejich syn vlastně není jejich. Pochopí, že došlo k záměně, a stojí před těžkým rozhodnutím, jaké kroky podniknou dál.

Společnost Dramedy Productions, která stojí za vynikajícími seriály jako Vyprávěj či První republika, ve spolupráci s režisérem Biserem Arichtevem pro Českou televizi natáčí nový seriál s názvem Kukačky Ten pojednává o velmi citlivém tématu záměny dětí.

Ve chvíli, kdy manželé pochopí, že došlo k záměně a jejich syn není ve skutečnosti jejich, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí je velmi stresující záležitost. Když se k tomu přidají i dávné křivdy malého města, bude to pro manžele náročná zkouška, o jakou by nikdo nestál.

Obsazení seriálu Kukačky

Do hlavních rolí v seriálu byla obsazena velmi známá jména, jako například Sabina Remundová, Marta Dancingerová, Marek Adamczyk, Luboš Veselý, Veronika Freimanová, Libuše Švormová, Petr Kostka či Jiří Štrébl

Biser Arichtev

Režisér Biser Arichtev, který stojí i za seriály Vyprávěj, První republika či například Četníci z Luhačovic, se ujal i režie nového seriálu Kukačky. Jeho prvním režisérským počinem byli Horákovi, kteří se žánrově výrazně liší od jeho nynější práce.

Sám Arichtev se zanedlouho stane otcem, jeho manželka, členka tria 3v1 a herečka Veronika Arichteva, která je aktuálně v 6. měsíci těhotenství, porodí chlapečka, který dostane jméno balkánského původu.

Film Kukačky

Podobný námět jako seriál měl už před 12 lety stejnojmenný snímek Kukačky, v němž si hlavní role zahráli Jakub Prachař a Martha Issová Ten pojednával o páru, který se rozhodl ke svatbě, ale rodiče si uvědomili, že mladí snoubenci jsou s největší pravděpodobností doposud dobře utajení sourozenci.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy