Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Biomatky útočí: Méně kojících matek na veřejnosti, křičí uživatelé Facebooku. A my s nimi!

Jade Beall, autorka fotografie, se specializuje na kojící snímky a vybírá
si ženy, kterým těhotenství hodně změnilo tělo.
Kojící matky útočí! Jsou už prostě všude. Ale Facebook řekl ne, ne, ne, na tohle se naši uživatelé dívat nemusí a fotku smazal. Oficiálně kvůli jedné nezakryté bradavce na fotografii, což je porušení pravidel na sociální síti, skutečný důvod je ale jiný!

Nikdy si nezahrávejte s biomatkami. Je to dost nebezpečná skupina (sekta?), která tahá své děti na zádech, chodí v trekingových botách a zásadně nikdy a nic nezakazuje, protože duše malého človíčka přesně ví, co je pro něj nejlepší. A když má teď období, že se chce rýpat v h*vnech, tak je to naprosto přirozené a vesmír to tak chce. Možná z něj bude jednou vynikající h*vnolog a přece mu v rozvoji nebudete bránit!

Kromě výše zmíněného také neustále všude vytahují prsa. Jsou přece matky a kojit je přirozená INTIMNÍ záležitost, která vytváří fantastické spojení mezi dítětem a matkou. A u toho nesmíte vy, jakožto naprosto cizí lidé chybět, to je jasné. Je úplně jedno, že o to nestojíte, naprosto chápete a respektujete potřebu dítě nakrmit, ale nemyslíte si, že za každou cenu musíte být utlačení levým či pravým prsem (podle toho, jestli je čas oběda či svačiny) v restauracích či obchodních řetězcích.

Taková skupina sedmi matek se rozhodla vyvalit mléčné vaky a zapózovat na fotografii, aby tak podpořily onu přirozenost a intimnost kojení.

Jade Beall, fotografka, která si už 15 let ujíždí na focení kojení, ale tentokrát narazila. A byla z toho překvapená jako Josef Kokta, když zjistil, že z nechráněného sexu vznikají Kentáni.

Fotku totiž začali hromadně nahlašovat muži jako nevhodnou. Jenže taťka Zuckerberg s tím nemohl nic dělat. Až si jeden šťastlivec všiml, že jedna supermatka nemá rozmazanou bradavku, a fotka tedy porušuje pravidla Facebooku. Fotka byla odstraněna a to pravé peklíčko začalo.

Matky celého světa se spojily a začaly ukazovat své šťastné kojící se děti přisáté na jejich prsou, abychom si už konečně uvědomili, jak je to strašně v pohodě. A s „kojfie“ se roztrhl pytel.

Na centrále Facebooku se podle mirror.co.uk hromadí stížnosti na kojící fotografie a v Palo Alto si nejsou úplně jisti, co s tím.

Pojďme si přiznat, že vyfotit kojící fotografii se dá i velmi vkusně a že opravdu na kojení není nic špatného. Ale tlačit něco extrémně a za každou cenu nemůže nikdy vyvolat pozitivní reakce. A to se bohužel děje matkám, které jsou za svou kojící pravdu schopny kojit opravdu i v situacích, kdy se to naprosto nehodí. Čímž způsobují, že mají mnohem více odpůrců než příznivců.

Drahé maminky, kojící koutky opravdu nejsou separační místa, kterým byste se měly vyhýbat. Možná i vaši manžové ocení, že vedle vás nemusí v obchoďáku přešlapovat jako na trní, protože jim to není příjemné.

Mlékem zalitý den všem!

Mohlo by vás zajímat

Další články