Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Binias prý měla svádět dceřina přítele: Přála bych si, aby Charlotte vytáhla hlavu z pr**le, vzkázala Monika

Monika Binias a Charlotte Štiková.
Zdroj: se souhlasem Moniky Binias / se souhlasem Charlotte Štikové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
reakce

Charlotte Štiková (25) nedávno šokovala prohlášením, že se její matka Monika Binias (48) snažila v minulosti svést jejího přítele Ivka, kterého měla navštívit v ložnici, což prozradila pro deník Super.cz. Redakce eXtra.cz dala prostor pro vyjádření samotné Monice, která je z tvrzení své mladší dcery velmi znechucená, a to i z důvodu, že Charlotte i Ivkovi léta zajišťovala střechu nad hlavou a veškeré základní životní potřeby včetně cigaret. "Přála bych si, aby si vytáhli ty hlavy z prdele," vzkazuje Monika.

Charlotte Štiková, mladší sestra Ornelly Koktové, nedávno pro deník Super.cz prohlásila, že to její matka Monika Binias zkoušela na jejího přítele. "Bohužel je to tak. Je to ještě doba, kdy jsme natáčeli reality show Štiky. Ivko mi řekl, že se ho máma snažila svést a navštívila ho v ložnici," tvrdí Charlotte, jež také prozradila, že se pochroumaný vztah s matkou lehce zlepšil.

Monika Binias je zklamaná a znechucená

Šokující prohlášení Charlotte ovšem nezůstalo bez odezvy, své slovo dostala i Monika Binias, která pro eXtra.cz prozradila, že je tvrzením velmi znechucená.

"Původně jsem se k takovým nesmyslům a hovnům nechtěla vyjadřovat. Ale tady v téhle situaci zkrátka platí, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán a platí to na ně oba," říká Monika Binias, která v minulosti pomohla Ivkovi i z náročných životních situací.

"Když někoho dostanete dvakrát z ulice, oba dva máte doma a několik let je živíte včetně jejich cigaret a ani jeden nepracuje, tak tohle je opravdu na poblití," svěřuje se Monika s detaily jejich dřívějšího soužití.

"Byly doby, kdy byl Ivko vydíraný firmou, neměl doklady a ani pojištění. A vy za něj jdete na ambasádu, všechno mu zařídíte včetně práce. Přála bych si, aby si vytáhli hlavu z prdele," ​navíc to dle Moniky není poprvé, co Charlotte pustila do světa prohlášení, které nebylo pravdivé.

"Dříve tvrdila, že jsem jí vyhodila kočky na ulici, což je dohledatelné. Teď je zajímavé, že je má všude na sociálních sítích, to snad zapomněla, co říkala?!" dodala Monika Binias s tím, že byla nucená umístit kočky ke známým kvůli stěhování do Německa. Pak jí je dovezla do vlastních rukou.


Související články

Další články