Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Binar z Ulice bude tatínkem: Václav Liška čeká miminko s moderátorkou Terezou Tobiášovou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 16 fotografií
těhotenství
V sobotu večer oznámil herec Václav Liška (38) společně se svou partnerkou, moderátorkou Terezou Tobiášovou (36), šťastnou novinku. Tereza je ve 23. týdnu těhotenství a hrdličky se tak už za pár měsíců stanou rodiči.

Hvězda Ulice Václav Liška, ze seriálu známý jako Lukáš Binar, oznámil radostnou zprávu. Se svou přítelkyní, moderátorkou televize Óčko a pořadu Autosalon Terezou Tobiášovou, čeká prvního potomka. Vypadá to navíc, že pár chystá i svatbu.

K fotce těhotné Tobiášové přidal Václav Liška krásný a humorný vzkaz. "V holešovické vzducholodi se to bříško velikosti většího manga (dle nějaké těhotenské příručky) tak krásně rýsovalo, že to musím pustit do světa virtuálního. Ano, žena na obrázku je těhotná. Je to moje žena, i když nejsme zatím sezdaní. Jmenuje se Tereza Tobiášová a miluju ji. Pohlaví dítěte nevíme a nechceme a pracovní název je Malá Liška. Pro případného kluka mi jméno Zikmund Liška bylo zamítnuto, tak hledám jiné královské jméno a holčička Nora Lišková se také neshledala s úspěchem v kruhu rodinném," napsal na Instagramu.

Tereza Tobiášová už má desetiletou dceru Báru. Z té se teď stane velká sestřička, která určitě bude s péčí o malého sourozence pomáhat. Přejeme rodince hodně štěstí.

Související články

Další články