Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bimbo Barbie (†23) byla POSEDLÁ plastikami a dokonalostí: Neuvěříte, co BANÁLNÍHO ji zabilo!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Tenhle případ jasně ukazuje, jak je nebezpečné být živoucí Barbie. Hlavní je nepropadnout závislosti na plastikách, zachovat si chladnou hlavu a podstupovat všechna vylepšení s rozumem. Třiadvacetiletá Bimbo Barbie Kristyna Martelli chtěla stále víc a víc, což se jí nakonec stalo osudným.

Teprve třiadvacetiletá modelka, playmate a představitelka Bimbo Barbie Kristyna Martelli je po smrti. Tahle dívka si již v útlém věku řekla, že se bude od ostatních odlišovat, a rozhodně se nebránila změně vzhledu pomocí plastických operací.

S plastickými operacemi začala Kristyna Martelli už v sedmnácti letech, kdy si poprvé nechala zvětšit prsa. Další operace následovala za rok a ona se stala závislou. Neustále hledala, co může ještě dopilovat a co by popřípadě mohlo nabýt ještě větších rozměrů.

Nechala si botoxem vyplnit rty, zvětšit si prsa a ještě k tomu si nechala udělat implantáty do zadku. Bohužel, tohle všechno jí bylo málo a chtěla zajít ještě dál. Velmi si zakládala na svém pozadí a chtěla ho mít ještě větší. A přesně tohle se jí stalo osudným

Její kamarádka Pixie Fox se nechala slyšet, že má informace o smrti mladičké Bimbo Barbie. „Umřela v průběhu vstřikování silikonu do zadku a ten se jí dostal do krve. Ale není to prozatím potvrzené.“

Smutek nad nešťastnou událostí vyjádřila také první česká Barbie Gabriel Jiráčková alias LolotaBella: „Dnes jsem se dozvěděla, že odešla do nebe curves královna Kristyna Martelli. Moc jsem milovala její extrémnost," napsala na svůj Facebook a dodala, že tyhle typy injekcí jsou opravdu nebezpečné.

Související články

Další články