Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Bílý jogurt pro svěží dech a dalších devět super vychytávek pro vaše zdraví!

Papejte jogurtíky, budete pro okolí snesitelnější.

Trápí vás nějaký zdravotní problémek? Než začnete utrácet tisíce v lékárnách, podívejte se, jaké poklady skrývá vaše spižírna.

Listerine na nehtové plísně

Louhování prstíků v ústní vodě Listerine (ne, tohle není reklama) po dobu 15 až 20 minut vám pomůže zbavit se nepříjemných plísní nehtů. Ústní voda obsahuje antiseptické a dezinfekční látky a prý ji můžete použít i na čištění podlah. Možná i na leštění zrcadel. Lubrikační gel. Nebo tak.

Na svěží dech jedině bílý jogurt

Studie prokázaly, že bakterie obsažené v neslazeném bílém jogurtu zabíjí ty „špatné bakterie“, které způsobují zkažený dech.

Na ekzém platí olivový olej

Olivový olej je bohatý na vitamín E. A v dermatologii vitamín E pomáhá při ekzémech, zánětlivých reakcích kůže, povrchových poraněních a popáleninách. Používejte ten extra panenský a aplikujte ho na pokožku ihned po koupeli. S vaší problematickou kůží se budou dít zázraky.

Škytavku zastavíte cukříkem

Škytavka dokáže člověka pořádně potrápit. Zvlášť pokud máte důležitou pracovní schůzku nebo romantické rande. Až zas příště budete nadskakovat, zkuste polknout lžičku krupicového cukru. Uvidíte, že to zabere. A jestli ne… Tak jsme se zmýlili.

Bolí vás hlava? Zakousněte se do tužky!

Rodiče vás sice celé dětství peskovali, ať neokusujete propisky, ale pravda je, že žužláním tužky uvolníte spoustu svalů na obličeji a zmírníte bolest hlavy.

Smradlavé nožky polijte ruským standardem

Vaše chodidla zrovna nevoní po konvalinkách a vy nemáte čas dát si sprchu? Umyjte je ve vodce. Má antibakteriální účinky a vaše nožky krásně osvěží.

Skořicová žvýkačka vás uvolní

Máte stresy v práci? Jste nervózní? Žvýkejte skořicové žvýkačky. Působí jako balzám na nervy.

Lepicí páska na bradavice

Je to trochu bizarní, ale tvrdí se, že když přelepíte bradavici neprůhlednou tlustou lepicí páskou a necháte ji tam týden dusit, odstraníte ji pak jednoduše pemzou. No, za zkoušku nic nedáte.

Trpíte mořskou nemocí? Do lodního kufru přibalte citrony

Ve chvíli, kdy pocítíte na lodi nevolnost, začněte sát citron. Díky látce zvané tanin obsažené v citronu se vám udělá lépe a předejdete tak krmení rybiček.

Na akné fungují rajčátka

Rajčata jsou bohatá na vitamín C a A a antioxianty. Rozmačkejte jedno malé rajčátko a dužinu rozmažte po obličeji. Nechte působit hodinu a pak rajče smyjte. Aplikujte jednou denně po dobu jednoho týdne. Budete mít obličejík jako dětskou prdelku.

Související články

Další články