Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bílý černoch s boulí na nose šokuje Česko! Kdo točí ostře sledovanou reklamu?

Tato reklama na pánský parfém zasáhla Česko. A všichni se ptají: Kdo je ten exotický mladý muž v hlavní roli? A kde se vzal? Budete koukat! Jmenuje se Shaun Ross (25). A i když tak nevypadá, je to černoch. A dokonce albín!

Reklama na pánský parfém s tímto exotickým modelem zasáhla Česko. Všechny zajímá, kdo je ten mladý černošský albín s boulí na nose? Jde o exotického Shauna Rosse. Tento sympatický a velmi úspěšný model si získal mnoho fanynek. Pochází z New Yorku a na své neobvyklé vizáži si postavil kariéru.

S boulí na nose se Shaun narodil. Jde jen o přebytečnou svalovou tkáň, která mu nevadí ani není rakovinotvorná. Když byl Shaun mladší, tak ji nesnášel a chtěl si ji nechat odstranit. Spousta lékařů a dermatologů mu to také doporučovala. Jenže si to pak rozmyslel. Když byl totiž starší, uvědomil si, že se stala jeho součástí. A právě ta ho dělá zajímavým.

Je jiný, mladý a neskutečně sexy. Získal si spoustu fanynek svým neobyčejným vzhledem. Nabídky se mu teď jenom hrnou, tak o tomto mladíkovi určitě ještě hodně uslyšíme.

Související články

Další články