Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Billie Eilish vstupuje do dospělosti: Osmnáctiletou zpěvačku málem roztrhali fanoušci

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
horor
Mladičké Billie Eilish je dnešním dnem už 18 let. Za svůj krátký život se dokázala dostat v hudebním světě tak vysoko, jako se to některým umělcům nepovede za dlouhá léta snahy. I sláva ale přináší svou daň a Billie se svěřila se zážitkem, který jí ani v nejmenším neudělal dobře. Fanoušci zkrátka občas neznají meze...

Je jí teprve 18 let, i přesto si už svou hudbou stihla získat miliony fanoušků po celém světě. Billie Eilish vlastní písně začala psát už v 11 letech a její snaha o zviditelnění se brzy vyplatila. Navíc je svá, nepřehlédnutelná a obzvláště mladiství posluchači ji doslova milují.

Jsou to právě velcí fanoušci, kteří občas nevědí, jak se ke svému idolu chovat. Ačkoliv Billie zrovna patří mezi umělce, kterým kontakt s příznivci nevadí, zažila už ve svém mladém věku něco, co ji velmi traumatizovalo. „Cítila jsem se napadená. Může to znít divně, protože když jdete do davu, musíte počítat a být v pohodě s tím, že vás lidé obklopí, a já to takhle mám,“ uvedla zpěvačka.

V davu se však strhla doslova mela o to, kdo si kousek mladinké zpěvačky ukořistí pro sebe. „Ten den to bylo jiné. Někdo mě škrtil a lidé mě tahali za ruce tak silně, že mě od nich musela ochranka doslova odtrhávat. Fanoušci mě tahali za vlasy, někdo mi dokonce ukradl prstýnek, sahali mi i na hruď, zkrátka na části těla, u kterých úplně nechci, aby se jich dotýkali,“ vysvětlila Billie.

Pochopení

„Já samozřejmě rozumím tomu, že jsou v tu chvíli nadšení, chápu to. Ale s těmi pocity, které to ve mně zanechá, pak musím žít já, nikdo jiný,“ dodala umělkyně, která se netají tím, že trpí Touretteovým syndromem.

Podle Billie se ale podobné věci nestávají často, ba naopak šlo prý o ojedinělou událost. Zkušenosti zpěvačky s fanoušky jsou prý víceméně především pozitivní, a pokud ne přímo pozitivní, tak neutrální. Nezbývá než doufat, že pro dobro nejen Billie, ale i jejích příznivců se už situace nebude opakovat.

Související články

Další články