Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Billie Eilish se toho nebojí: Svůj nadupaný dekolt ukázala v podprsence

Billie Eilish je sice teprve devatenáct let, ale je velmi vyvinutá.
Zdroj: Archiv Billie Eilish
+ Další fotografie
Svůdné snímky

Zpěvačka Billie Eilish (19) odhodila volné oblečení, které bylo jejím poznávacím znamením, a začala se oblékat více žensky. To fanoušky velmi těší, protože mohou lépe obdivovat zpěvaččiny plnější křivky. 

Mladinká americká zpěvačka Billie Eilish se na posledních snímcích, které přidala na sociální sítě, pořádně předvedla! Fanoušci u ní byli dlouhá léta zvyklí na vytahané oblečení, čímž zakrývala svou velmi vyvinutou postavu.

Jak se ale zdá, Billie změnila názor. Poprvé své křivky ve své kráse předvedla na červnové titulce britské mutace magazínu Vogue. Na fotografiích se předvedla pouze v korzetu, spodním prádle či podpatkách. Od té doby už svou postavu pod volným oblečením neskrývá.

Odvážné snímky

Na Instagram nyní přidala sérii fotografií, na nichž má na sobě korzetový top, z něhož jí leze podprsenka. V komentářích ji fanoušci zahrnuli chválou, ale našli se samozřejmě i tací, kteří tento způsob prezentace nechápou.

Billie Eilish momentálně patří k nejznámějším a nejúspěšnějším zpěvačkám mladé generace. Mezi její nejznámější hity patří třeba Ocean Eyes, Bad Guy nebo třeba Lovely.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy