Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Billie Eilish odhodila typickou zelenou hřívu, je z ní blondýnka: Takhle šel s hvězdou čas

Billie Eilish odhodila typickou zelenou hřívu, je z ní blondýnka: Takhle šel s hvězdou čas
Zdroj: Archiv Billie Eilish
+ Dalších 15 fotografií
Vlasový chameleon
Z Billie Eilish (19) se stala blondýnka. Zpěvačka známá pro své zelené vlasy šokovala fanoušky. Za šest minut nasbírala rekordní milion lajků. K vlasové proměně inspirovala i influencera Kovyho (24). Všechny vlasové kreace jsou ke shlédnutí v naší galerii.

Billie trhá rekordy

Cože? Z Billie je blondýnka? Teenageři nechápali. Billie Eilish, známá svými typickými zelenými kořínky, absolutně zbourala internet novou image, která značí nový směr v její kariéře. Obrázek blonďaté megastar získal rekordní jeden milion palců nahoru během pouhých šesti minut. Za tři hodiny už nasbírala fotka neuvěřitelných 10 milionů lajků. Stala se tak prvním obrázkem v historii, který to na Instagramu dokázal.

"Změnila jsi se k nepoznání," jásali fanoušci v úžasu. Billie Eilish je velkou milovnicí nejrůznějších barviček, na hlavě měla už modrou, šedou a nejrůznější pastelové odstíny. K příspěvku přidala Billie jenom prosté: "Štípni mě." To ale stačilo k tomu, aby totálně rozvířila vody internetu. Není divu, na Instagramu ji sleduje skoro 78 milionů followerů. A fanoušci pěli chválu: "Jsi tak krásná Billie, jsi vůbec člověk?" "Milujeme blonďatou Billie," psali další. V komentářích padala slova jako ohromující, neuvěřitelná a překrásná.

Nová éra, nová Billie

Jenže šokem tahle změna účesy nebyla pro všechny. Billie se svěřila, že chce začít novou éru s jiným lookem. Není divu, že se tedy mladá zpěvačka při razantní změně image zaměřila především na to, co pro ni bylo nejvíc ikonické - na vlasy. Billie Eilish je aktuálně jednou z nejpopulárnějších ženských interpretek vůbec a je na vrcholu slávy. Před pár dny vyhrála dvě Grammy. Získala ocenění nahrávka roku s písní Everything I Wanted a cenu za nejlepší píseň napsanou pro film se songem No Time To Die.

Billie Eilish přiznala, že ve čtrnácti měla problémy se sebepoškozováním, zpěvačka se svěřila, že se pravidelně zavírala do koupelny, kde se řezala. "Měla jsem pocit, že si to zasloužím," uvedla. Dnes devatenáctiletá hvězda se stala slavnou v pouhých třinácti letech. Sama Billie se přiznala k problémům s psychikou, kterým sláva zrovna moc nepřidala. "Prostě nikdy nejsem šťastná," posteskla si zpěvačka.

Kovy paroduje

Není to ještě tak dávno, co si ještě malá Billie tančila v pokojíčku polepeném plakáty Justina Biebera (27). Jenže po osudném zveřejnění její první písničky Ocean Eyes na hudební platformě SoundCloud se stala pomalu slavnějším než on. Zpěvák ví moc dobře, jak může sláva zamávat s dětskou duší. Hvězda se z něho stala, když mu bylo, stejně jako Billie, třináct.

Psychické problémy spojené se slávou se mu nevyhnuly a zpěvák měl, podobně jako většina dětských hvězdiček, problémy s drogami. "Myslel jsem, že umřu," přiznal Justin s tím, že mu ochranka běžně chodila kontrolovat pulz. Zpěvaččin nebývalý úspěch se na svém instagramovém účtu pokusil napodobit také influencer Kovy. Ten ke svojí parodické fotce připsal: "Billie Eilish šla na blond a za 6 minut nasbírala milion liků. Co kromě ostudy nasbírám já? Who did it better? Taky už vám z toho všeho hrabe? Pinch me? Samé otázky..." Na jeho fotografii se můžete podívat do galerie.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy