Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Billie Eilish (18) boduje: Bude zpívat úvodní píseň k nové bondovce Není čas zemřít

Zdroj: YouTube
+ Další 4 fotografie
IDOL TEENAGERŮ
Modla současné mladé generace Billie Eilish nahraje a nazpívá titulní skladbu k novému filmu o agentu Jamesi Bondovi s názvem No Time To Die (Není čas zemřít). Pomáhá jí s ní její bratr Finneas O´Connell, se kterým vytvořila i své debutové album nominované na Grammy hned v 6 kategoriích.

Mladičká, čerstvě osmnáctiletá zpěvačka a skladatelka Billie Eilish se světu představila v roce 2016 díky skladbě Ocean Eyes a od té doby její hvězda strmě stoupá. Je vůbec nejmladším umělcem v historii, kterému byla nabídnuta možnost nahrát úvodní píseň k ikonickému filmu o Jamesi Bondovi Není čas zemřít. Poslední dvě titulní písně filmu získaly Oscara, jak Skyfall od Adele, tak Writing´s On The Wall od Sama Smithe z filmu Spectre.

„Je bláznivé být součástí toho všeho po všech stránkách. James Bond je nejvíc cool filmová série, jaká kdy existovala, jsem pořád ještě v šoku a bude mi velkou ctí,“ natěšeně prohlásila Billie Eilish.

Koncert Billie Eilish v Praze vyprodán během 4 minut

Její loňský pražský koncert, který se měl původně konat ve Fóru Karlín, byl během prvních čtyř minut vyprodán a musel se přemístit do O2 areny, která se také rychle naplnila.

Stovky milionů zhlédnutí

Jedna z jejích nejznámějších skladeb Bad guy má na YouTube 710 milionů zhlédnutí a ani ostatní songy nestojí stranou. Nejnovější klip k písni Xanny z jejího debutového alba When We Fall Asleep, Where Do We Go? talentovaná zpěvačka dokonce i sama režírovala.

Nekuřte a nefetujte

Nejen v nejnovějším klipu Billie Eilish aktivně brojí proti drogám a kouření. „Do toho nikdy nepůjdu. Nezajímá mě to. Mám v životě jiné problémy. A nechci už, aby umírali moji přátelé,“ vysvětlila v rozhovoru pro The Guardian svůj vzkaz fanouškům.

Souboj s Lizzo a Lil Nas X na Grammy

Talentovaná superhvězda si může 26. ledna přivézt z Los Angeles hned šest cen Grammy. Stejně jako ona je na šest cen nominován rapper Lil Nas X a o dvě nominace víc má zpěvačka a rapperka Lizzo. Všichni tři se poperou o nejdůležitější kategorie jako album roku a nahrávka roku.

Související články

Další články