Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bill Gates si s manželkou Melindou pořídil plážové sídlo: Luxusní dům vyšel na více než miliardu korun

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Přepychová vila
Bill Gates si se svojí manželkou Melindou pořídil velmi luxusní sídlo nedaleko San Diega. Přepychový dům se nachází hned u pláže a manžele vyšel na více než 40 milionů dolarů. V přepočtu na koruny je plážová rezidence vyšla na více než miliardu.

Spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates patří mezi nejbohatší lidi světa, a proto nikoho nepřekvapí, že si může dopřávat luxusu, o kterém se nikomu z nás ani nezdálo. V průběhu týdne si americký miliardář společně s manželkou pořídil přepychové sídlo hned u pláže.

Dům, který zakoupil za 43 milionů dolarů, v přepočtu za zhruba 1,1 miliardy korun, se nachází v kalifornském Del Mar nedaleko San Diega. Celý komplex má 540 metrů čtverečních. Hned před sídlem se nachází pohádková pláž s mořem.

Gatesovi zakoupili dům od bývalé manželky texaského miliardáře T. Boonea Pickense. V rezidenci se nachází šest ložnic a za zmínku také stojí přenádherný výhled na moře. Interiér je lemován mahagonovými a jedlovými obklady a vápencovými podlahami. Podívejte se do fotogalerie na luxusní vilu Billa a Melindy Gatesových.

Související články

Další články