Třicetiletý Danney Williams je naprosto přesvědčený o tom, že jeho biologický otec je americký exprezident Bill Clinton. Mladík z Arkansasu vykládá americkým médiím svůj dojemný příběh. Jeho černošská matka se prý seznámila s Clintonem v roce 1984, když byl arkansaským guvernérem a ona prostitutkou.

Bill dle mladíkových slov pravidelně běhal kolem matčina domu a jednoho dne se seznámili. O pár dní později se politik zastavil u domu prostitutky a nabídl jí 200 dolarů za sex v křoví. Poté se spolu začali vídat a párkrát měli společný sex i s jinými dívkami.

Danney je přesvědčen o tom, že je synem exprezidenta, protože jeho matka v té době neměla poměr s žádným jiným bělochem.

Prostitutka Bobbie Ann Williams se měla Clintonovi dokonce svěřit s tím, že s ním čeká dítě, ten to měl ale razantně odmítnout se slovy, že to nemůže být pravda.

Americký magazín Star v roce 1999 provedl DNA testy, podle kterých ale Clinton a Danney nebyli rozhodně příbuzní. Bill Clinton pro tento účel ale vzorek neposkytl, genetika byla srovnána s dostupnými daty ze Starrovy zprávy, ve které byla mimo jiné zkoumána sexuální aférka Clintona s Monicou Lewinsky.

Mladík prý netouží po slávě ani pozornosti. Prý se chce pouze setkat se svým biologickým otcem a potřást mu rukou. Opravdu mu to věříte?