Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bili ho, až mu praskla lebka. Vytočená matka nabízí za dopadení útočníků nebývale vysokou odměnu

Kromě brutálně pohmožděného obličeje má muž i otřes mozku.
Zdroj: Facebook
Otřesný případ musí řešit kriminalisté Ústeckého kraje, kde byl z pátku na sobotu napaden mladý voják na teplické diskotéce. Útočníci ho zbili velmi surově. Mladík skončil nejen s otřesem mozku, ale s brutálně pohmožděným obličejem. Vytočená matka zveřejnila snímek na svém facebookovém profilu a nabídla za dopadení útočníků velmi vysokou odměnu.

Dva útočníci v Teplicích z pátku na sobotu zmlátili velmi surovým způsobem mladého vojáka. O případu informovala jeho matka na Facebooku. „V noci na dnešek na Luně v Teplicích přepadli mého syna a způsobili mu těžké ublížení na zdraví. Prosím, hledáme svědky, kteří by napomohli dopadnout pachatele. Byl kopán do hlavy i přesto, že již byl v bezvědomí. Dám 20 000 Kč odměnu tomu, kdo mi najde pachatele tohoto brutálního činu. To byl pokus o vraždu. Vzkaz pro oba násilníky: Chtěli jste mi zabít syna!! Udělali jste velkou chybu!!! Já vás dostanu!!! Shnijete v kriminále,“ napsala jako status.

Zároveň si ale pomoci při hledání váží. „Děkuji moc za Vaši pomoc. Věříme, že útočníci brutálního útoku budou brzy dopadeni,“ prohlásila. Odměna 20 000 korun je opravdu nebývale vysoká. Zoufalá matka zřejmě doufá, že pachatelé potom budou rychleji dopadeni.

Na diskotéce Luna dochází ke rvačkám poměrně často. Dva útočníci si mladého vojáka odchytli venku a kopali do něj ještě dlouho potom, co upadl do bezvědomí. Zda budou brzy chyceni nebo se jim trestu podaří uniknout, je zatím ve hvězdách. Případ vyšetřuje policie.

Související články

Další články