Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bílé holubice a bezútěšný pláč: Bůh vzkřísí Jana Kočku (†28) i toho, koho zabil

+ Dalších 67 fotografií
Smuteční mše, monstrózní průvod a spouštění rakve. Tak probíhal pohřeb zesnulého Jana Kočky (†28), který se zabil při automobilové nehodě, jíž sám způsobil. Mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech, odkud se táhl průvod až na samotné Olšanské hřbitovy, kde byla spouštěna rakev s příslušníkem slavného klanu Kočkových. Kněz při kázání neopomněl zmínit ani zemřelého Miloslava H. (†28).

Je tomu dva týdny, co Jan Kočka narazil na dálnici D11 čelně do kamionu. Zrovna ujížděl od banální nehody, a proto zpočátku zcela nepochopitelně vjel do protisměru. Jak Jan Kočka, tak řidič nákladního vozidla byli na místě mrtví.

Smuteční mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně. Monstrózní průvod se táhl od kostela až k Olšanským hřbitovům, kde se odehrálo samotné spouštění rakve. Nejdříve ale následovala modlitba.

„Ať Bůh vzkřísí Jana Kočku i bratra Miloslava H.,“ řekl kněz při svém projevu. Došlo tak na první smíření, ale bylo opomněno, kdo je skutečným viníkem. Zlomený otec Jan Kočka starší klečel nad hrobem, když jeho syna spouštěli v rakvi do země.

Z celého klanu byl cítit hluboký smutek. Při honosném pohřbu byly vypouštěny bílé holubice. Václav Kočka nejstarší, dědeček zesnulého Jana, musel být podpírán členy rodiny, jelikož bolest ho táhla k zemi.

Všichni zúčastnění kondolovali rodině.

Související články

Další články