Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Bílá víla Perkausová, pohodlná Vagnerová i půlnoční Schneiderová: Módní policie v SaSaZu

Móda ze SaSaZu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Módní policie

V centru Prahy se otevřela nová pobočka restaurace SaSaZu, která slaví 15 let na gastronomické scéně a celebrity si slavnostní opening nemohly nechat ujít. V bílé eleganci dorazila například moderátorka Eva Perkausová (30) nebo herečka Jitka Schneiderová (51), která zvolila slušivé tmavé šaty. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která zhodnotila outfity.

Moderátorka Eva Perkausová rozhodně ví, co jí sluší. A znovu naprosto zazářila. Na slavnostní otevření nové restaurace SaSaZu Oldtown v centru Prahy oblékla elegantní bílý overal na jedno rameno, v němž vypadala opravdu jako bohyně. K němu pak zvolila béžovou kabelku se zlatými detaily Yves Saint Laurent. Ta na oficiálních stránkách vyjde na více než 40 tisíc korun.

Akci si nenechala ujít ani jindy elegantní herečka Hana Vagnerová. Ta ovšem tentokrát sáhla po pohodlnější verzi. Na sobě měla bílé triko, černou bundičku ze Zary, vypasované volné kalhoty a bílé tenisky od Pumy.

Elegance na prvním místě

Kdo ale vypadal naprosto ukázkově a rozhodně by se mohl z fleku objevit i na červeném koberci, byla herečka Jitka Schneiderová. Dlouhé tmavě modré plisované šaty s volnými rukávy a stojáčkem vypadají neskutečně elegantně a luxusně. Doplnila je pak o černé podpatky a malou nenápadnou kabelku od Givenchy za více než 13 tisíc korun.

Herečka Nikol Moravcová oblékla světle zelený oblek složený ze saka a kraťasů. K němu si vzala velkou kabelku od Chloé za 15 600 korun a světlé polobotky z CCC za více než dva tisíce korun.

Na další módní kreace od přítomných fotografů eXtra.cz se podívejte v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy