Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bílá už o Talentu rozhodovat nebude: Tohle je nová porota slavné show!

Nová porota Talentu, tentokrát bez Bílé.
+ Dalších 37 fotografií
Už posedmé se na podzim otevřou brány divadel po celém Česku a Slovensku, kde hvězdná porota vybere ty největší talenty z obou zemí. Za stolem s křížky poprvé neusedne Lucie Bílá (52), která už na Česko Slovensko má Talent nenašla v diáři místo.

Bitva o největší talent Česka a Slovenska se rozhoří na podzim. Odstartuje už sedmá řada populární talentové show Česko Slovensko má talent. Poprvé se v roli porotkyně neobjeví Lucie Bílá!

Zpěvačka už nanašla na soutěž, která je s její tváří u nás neodmyslitelně spjatá, čas. Přiznala, že v jejích silách není stihnout všechno. A tak musela televize za Bílou najít náhradu.

Za porotcovským stolem místo ní usedne Marta Jandová (44), která se už na novou zkušenost těší. Dosud totiž hodnotila jen zpěv, a to v SuperStar a Hlasu Česko Slovenska.

Nyní se poprvé vyfotila s novými kolegy. V porotě zůstávají Jakub Prachař (34), slovenská herečka Diana Mórová (48) a svým ostrovtipem proslulý Jaro Slávik (43). Dá se čekat, že na podzim to budou talentová jatka!

Mohlo by vás zajímat

Další články