Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bílá tvrdě tlačí na média kvůli podzimnímu turné, které srovnává s Madonnou! Není to příliš skromné, Lucko?

Lucie Bílá a Madonna, těžko říct, která je lepší.
Zdroj: Profimedia, Herminapress.cz
+ Další fotografie

Lucie Bílá (46) se chystá po blamáži se smrtí Jiřiny Jiráskové (†81) napravit letošní rok podzimním turné: "Tento rok pro mě nevypadá zatím moc dobře, ale věřím, že se to změní," připouští Bílá, která jen se vyhrabala z podezření, že je smrtonoška, za velkých rozpaků bulváru přebírala od iluminátů v zajímavých kostýmech rytířský řád "pro Jiřinku".

Teď se snaží stočit pozornost k turné. A je to skutečně masáž. V redakcích to poslední dny vypadá, že kdo o turné nenapíše, ten je v branži vyřízený, notabene po včerejší tiskovce. Na té Lucka představila černobílé fotografie, které k turné nafotila, všem žurnalistům v sále určitě řekla svou oblíbenou formulku: "Moje lóže v Karlíně je vám kdykoliv k dipozici."

Složitě vysvětlila, že halové turné 2013 je charitativní (překlad: je normálně komerční, ale na konci strčíme do ruky někomu šek na kilo a celé to takhle chytře zabalíme do charity, na což uslyší sponzoři) a pak skromně dodala, že by byla ráda, aby si lidi řekli, "byli jsme na Madonně, dobrý! Ale byli jsme i na Lucce Bílý, a taky dobrý!"

Lucie se drží možná zbytečně při zemi, protože výprava turné má být na české poměry skutečně velkolepá a my bychom samotnou interpretku přirovnali spíš k Beyoncé, Jennifer Lopez nebo Justíně Bieberové, to je společnost, kam patří jak věhlasem, tak jevištěm Černobílého turné.

Související články

Další články