Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Bílá skvrna Lucie Bílé: Na dres se vyfandil její přítel?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 20 fotografií
to je hokej
Český hokejový tým bojuje na MS na Slovensku o co nejlepší umístění a je logické, že mu drží palečky každý, kdo má dobré srdce. To nejlepší srdíčko v české kotlině možná ze všech lidiček má zpěvačka Lucie Bílá (53). Ta se oblékla do dresu a ukázala, jak umí fandit. Fanoušci se ale ptají, co za šmouhu má paní Bílá na hrudníku.

Český tým potřebuje každého fanouška. Fandí se v každičkém koutu naší vlasti. Hokejisté zatím působí na MS v hokeji velmi slušně. Dva zápasy zvládli parádně, ten třetí prohráli s nabušeným výběrem Ruska.

Do pořádného fandění se dávají také tuzemské celebrity. Fotečku v dresu přidala také Lucie Bílá (53). Zapózovala jako diblík a fanoušci věří, že tentokrát její snímek přinese štěstíčko do dalších bojů.

Všímavý fanoušek s typickým ruským jménem Ivan také začal řešit, co to má Lucka pod krkem. „Vypadá to, že nad znakem nechal něco na památku i ten její fešák,“ napsal Ivan na stránky České sody.

Že by se Lucčin přítel opravdu takto vyfandil? Dali jsme proto fotku do redakční elektronické tužky a slovutní odborníci tvrdí, že o genetický materiál rozhodně nejde. Prý je to jen jakási šněrovačka na dresu. Takže budeme v klidu, žádný dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí opravdu u Bílé nehrozí! Více zajímavých fotek najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články