Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bílá síla Pavlíny z MasterChefa 2020: Takhle bydlí žena, kterou nesnáší půlka republiky

Bílá síla Pavlíny z MasterChefa 2020: Takhle bydlí žena, kterou nesnáší půlka republiky
Zdroj: archiv Pavlína Lubojatzky
+ Dalších 5 fotografií
Bydlení Pavlíny
Pavlína Lubojatzky je nejvíce výraznou tváří letošního ročníku soutěže MasterChef Česko. U valné většiny diváků si moc velkou oblibu nezískala, spíše naopak se jí dostává hodně špatných ohlasů. Pavlína si s tím hlavu neláme, protože sama dobře ví, že je skvělá kuchařka. Ani domácnost nezanedbává. Podle snímků to vypadá, že má Lubojatzky doma vždy perfektně naklizeno.

Pětadvacetiletá Pavlína Lubojatzky se dostala do hledáčku tisíce Čechů. To se stalo díky účasti v televizním pořadu MasterChef, kde soutěží amatérští kuchaři. Pavlína zaujala nejednoho diváka. Bohužel pro smůlu Pavlíny to nebylo kvůli vaření. Všechny spíš zarazilo její hysterické chování.

Ani když vyhrála výzvu s Bageterií Boulevard, si ji diváci neoblíbili. Pavlína je neustále pod nátlakem, kdy se na ni ze všech stran valí negativní reakce a komentáře. Amatérská kuchařka, která má v soutěži dobře našlápnuto, si z pruderních haterů ale hlavu neláme

Bydlení Pavlíny

Vzhledem k tomu, že už je soutěž dotočená, Pavlína si užívá pohodičky s manželem a většinu karantény tráví ve svém hnízdečku lásky. Bydlí v jednom z pražských bytů a jak můžete vidět na snímcích ve fotogalerii, Pavlína patrně miluje pořádek a čistotu. Výrazným barvám moc neholduje a doma má většinu vybavení sladěnou do bílé, která je barvou čistoty a emoční síly.

Pavlína s manželem mají byt zařízený do skandinávského neboli norského stylu. Téměř všechno je bílé včetně kuchyně, kde manželé společně vaří. V kuchyni se pak kromě leskle bílé linky a poliček nacházejí vestavěné spotřebiče, které jsou pro změnu v černé. Jídelní stůl i židle jsou opět bílé.

Pouze pár doplňků v domácnosti u Lubojatzkých je v jiné barvě než bílé. Například krabice či polštáře mají šedé.

Dokonce i pes Noby, který s nimi bydlí, ladí k interiéru. Tedy téměř. Noby je sice bílého zbarvení, ovšem zdobí ho fleky hnědé barvy. Ty by jistě Pavlína nejraději nechala odstranit, aby všechno bylo podle jejích perfektně čistých představ.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy