Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bílá se s Ivetou rozloučila na Facebooku srdíčkem: Bartošová z ní měla v reálu strach! Proč?

Na Facebooku Bílé se v den pohřbu objevila fotka zapálené svíčky ve
tvaru srdíčka.
Zdroj: facebook.com, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Na pohřeb Ivety Bartošové (†48) se do strašnického krematoria sjelo hejno novinářů, ale žádné významné osobnosti, které by zpěvačku vyprovodily na její poslední cestě. Většina slavných tímto postojem vyjádřila nesouhlas s Josefem Rychtářem (56), který původně plánoval velkou estrádu.

Jednou z těch, kteří se k smutné události vyjádřili pomocí sociální sítě, je i Lucie Bílá (48), jejíž kariéra v českém hudebním průmyslu se častokrát protínala s tou Ivetinou. Na oficiální facebookové stránce Bílé se v den pohřbu Bartošové objevila fotografie hořící svíčky ve tvaru srdíčka, u které nebyl žádný komentář. Všem fanouškům pěnice ale bylo ihned jasné, že jde o Ivetu, která měla v ten den pohřeb.

Jenže v reálu Iveta s Bílou nikdy nebyly veliké kamarádky, Bartošová měla o Lucii dokonce kdysi prohlásit, že na ni Bílá zaútočila pomocí černé magie. „Dala mi malou sošku z ebenového dřeva, které říkala smutný pán. Od té doby mi bylo strašně špatně. Měla jsem třeba takové stavy, že jsem tři dny nemohla ani dýchat. A jakoby zničehonic jsem ochrnula,“ prozradila kdysi Iveta autorce knihy Neměla jsem se narodit Michaele Remešové.

Jenže už tehdy, pár měsíců po manželství s Jiřím Pomejem (49), začala Iveta už poněkolikáté padat na dno a jejím výrokům se dalo těžko věřit. Zpěvačka se navíc později rozhodla knihu neautorizovat, takže obrázek o tomhle přátelství – nepřátelství si musí každý udělat sám.

Související články

Další články