Na pohřeb Ivety Bartošové (†48) se do strašnického krematoria sjelo hejno novinářů, ale žádné významné osobnosti, které by zpěvačku vyprovodily na její poslední cestě. Většina slavných tímto postojem vyjádřila nesouhlas s Josefem Rychtářem (56), který původně plánoval velkou estrádu.

Jednou z těch, kteří se k smutné události vyjádřili pomocí sociální sítě, je i Lucie Bílá (48), jejíž kariéra v českém hudebním průmyslu se častokrát protínala s tou Ivetinou. Na oficiální facebookové stránce Bílé se v den pohřbu Bartošové objevila fotografie hořící svíčky ve tvaru srdíčka, u které nebyl žádný komentář. Všem fanouškům pěnice ale bylo ihned jasné, že jde o Ivetu, která měla v ten den pohřeb.

Jenže v reálu Iveta s Bílou nikdy nebyly veliké kamarádky, Bartošová měla o Lucii dokonce kdysi prohlásit, že na ni Bílá zaútočila pomocí černé magie. „Dala mi malou sošku z ebenového dřeva, které říkala smutný pán. Od té doby mi bylo strašně špatně. Měla jsem třeba takové stavy, že jsem tři dny nemohla ani dýchat. A jakoby zničehonic jsem ochrnula,“ prozradila kdysi Iveta autorce knihy Neměla jsem se narodit Michaele Remešové.

Jenže už tehdy, pár měsíců po manželství s Jiřím Pomejem (49), začala Iveta už poněkolikáté padat na dno a jejím výrokům se dalo těžko věřit. Zpěvačka se navíc později rozhodla knihu neautorizovat, takže obrázek o tomhle přátelství – nepřátelství si musí každý udělat sám.