Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Bílá obelhala fanoušky! Místo srdíček jim předvedla mlhu! Tvrdila, že je sama, ale v noci ji obdělával její koloušek

Lucko, proč děláš ze svých fanoušků blbce?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Fanoušci se bouří! Vše nasvědčuje tomu, že údajně čerstvě zamilovaná Lucie Bílá nás už nějaký ten pátek tahala za nos. Nedávno představila svého nového zajdu, trenéra Radka Filipiho jako svou novou lásku. Jenomže to vypadá, že tenhle vztah není zas až tak žhavou novinkou. Jak dlouho už spolu tihle dva ve skutečnosti randí?

Český šoubyznys má nový pár. Lucie Bílá (50) si ve svém jubilejním věku dopřála to nejlepší, nebo to tak alespoň vypadá. Mladý sexy trenér Radek je její novou skálou, o kterou se může opřít. Doslova, s jeho dvěma metry vedle něj Lucka vypadá jako úplný drobek. Ale v lásce na výšce ani věku nezáleží a tihle dva spolu vypadají opravdu šťastně. Jenomže jak dlouho už to tak je?

V rozhovoru pro rádio Impuls přiznala, že se znají s Ráďou už rok a poznali se na premiéře Carmen. Od té doby se prý oťukávali a obezřetná Lucie spíše couvala, až ji borec nakonec udolal. Jenže borec ji očividně udolal už před nějakou dobou.

„Potkali jsme je asi před měsícem v Praze na benzínce. Vůbec bych si nevšiml toho, že je to Bílá, kdyby mě na to neupozornila kamarádka. A vedla se za ruku s tím klukem, kterého teď představila. Měli se hodně k sobě,“ uvedl neznámý zdroj pro Super.cz. Bylo to v tu samou dobu, kdy se Lucie dušovala v médiích, že je už pěknou dobu sama a potřebovala by chlapa.

Přesně před měsícem také vystoupila v show Jana Krause, kde si posteskla, že vedle ní jsou chlapi chudáci a sama sebe by za partnerku rozhodně nechtěla. Také mluvila o tom, že ve svém domě žije sama samotinká. V tu dobu už ale byla zadaná, tak nač to divadlo? Proč Lucie lhala fanouškům takovou dobu a svého vyvoleného skrývala?

Možná že se až tolik nebála vztahu samotného, jako spíš toho, jak jej přijme veřejnost a okolí. Osmnáctiletý věkový rozdíl je už totiž sakra číslo, navíc tenhle zajda doteď nebyl úplně celebrita. Odsuzující pohledy a komentáře od fanoušků ale spíše schytá za to, že je vodí za nos než za to, koho si nabrnkla. Přitom zdaleka není jediná stárnoucí zpěvačka světa, která uzurpovala mladého kolouška.

Dělá to i Madonna, Jennifer Lopez (47) nebo Mariah Carey. Tak proč by měl někdo naši Lůcu odsuzovat, že?

Lucie, příště nám nemusíš takovou dobu zapírat, my se také rádi pokocháme tvým samečkem! A ve vaši lásku pevně věříme a držíme palce. Opravdu to totiž vypadá nadějně, namakaný Radek je tu totiž hlavně od toho, aby chránil náš český poklad, jak uvedl v rozhovoru pro Impuls.

Související články

Další články