Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bílá neposlala věnec! Petra Janů raději odjela na dovolenou! Kdo další se vykašlal na pohřeb Věry Špinarové?

+ Dalších 33 fotografií
Karel Gott na pohřeb Věry Špinarové (†65) neposlal ani věnec. Stejně se zachovala Lucie Bílá. Petra Janů věnec poslala, ale odjela na dovolenou. Ukázalo se, že Ostrava je pro mnohé pražské celebrity prostě daleko.

Na poslední rozloučení se zpěvačkou Věrou Špinarovou dorazilo do Ostravy asi 40 000 lidí. Hlavně šlo o obyčejné fanoušky, kteří Špinarku milovali. Kolegyně z branže do Ostravy nepřijely. Petra Janů a Hana Zagorová měly podivné výmluvy.

Petra Janů do Ostravy nedorazila Ani nechtěla. Je vidět, že zpěvačky se v poslední době moc nemusely. Janů dala přednost přípravám na dovolenou, protože si odjíždí užívat slunce na Kubu. Zvláštní je také omluva Hany Zagorové Ta uvedla, že den před pohřbem má koncert a den po pohřbu také. A volnou sobotu prý chtěla využít k odpočinku.

Na pohřbu chyběl ale také Petr Janda či Lucie Bílá. I jejich účast se čekala.

Kdo naopak za kamarádkou letěl přes půl světa, je Marie Rottrová. Ta netušila, jak špatně na tom Špinarová je. Když se dozvěděla o pohřbu, přerušila dovolenou v Mexiku a do Ostravy dorazila. Poslední sbohem Věře Špinarové dali také Standa Hložek, Lešek Semelka nebo Jarek Nohavica

Helena Vondráčková a její manžel také do Ostravy nejeli. Karel Gott neposlal ani věnec - psali jsme ZDE Smutné je, že na pohřeb nedorazil ani Martin Dejdar, který si v poslední době na Špinarové dělal několikrát propagaci vlastní osoby - psali jsme ZDE

Související články

Další články