Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bílá nemoc postihla i světové celebrity: 8 slavných, kteří jezdí na hory opravdu lyžovat a ne se tam předvádět

Aspen, Špindl nebo Alpy? Zahraniční hvězdy jezdí opravdu na hory, ty naše
jen postávají ve Špindlu a čekají, kdo je vyfotí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Vlastně je to tak trochu k smíchu, když se jeden podívá na fotky ze Špindlu a na fotky z Aspenu. Ve Špindlerově mlýně je už totiž tradicí, že jakmile napadne první sníh, místní chtějí zoufalstvím sjet na saních ze skály, protože přesně ví, co je čeká.

Topolánek junior pod barem v baru. Verešová se zlatým vázáním, zlatými hůlkami, kalhotkami, čepicí, zlatými dětmi a zlatým Volopichem, toho času točící se na sněhové bakuli, zatímco manžel někde lyžuje. Někdo, kdo vyhrál před pěti lety Miss, spolu s někým, kdo tam byl v semifinále, a dělají pózy přímo na cestě a tarasí cestu do hospody. Modelky od kategorie A až Zet, které koukají, jestli na ně někdo kouká. Kopce, na kterých skoro nikdo nelyžuje, protože celebrity ve Špindlu zásadně lyžovat nechtějí (nebo neumějí), ony to tam přijely jenom ozdobit, opravdoví lyžaři, kteří pokud mají všech pět pohromadě, pojedou do Rakouska, protože atmosféra hor vzala ve Špindlu definitivně za své, a navíc vás za hranicemi pustí do hospody na svařák, jak je vám libo, zatímco ve Špindlu si musíte počkat, až si víajpí na uzavřeném večírku porovnají silikony, lišku kolem krku a sněhule od Diora.

To u těch opravdových celebrit, těch, co vydělávají miliony dolarů a zná je celý svět a některé mají modrou krev, tam je to trochu jinak. Ty se stahují do Aspenu nebo do Alp a momentálně nenajdete dvě lepší místa nejen na hon slavných, ale i na lyžování. Hvězdy první velikosti totiž nejezdí na hory pózovat, ale doopravdy se tam hýbat. I když to nevypadá, třeba zrovna taková Mariah Carey, která pózuje s manželem, jezdí kopce jako blesk, a to pravidelně každou zimu.

Pohybu na lyžích propadli i manželé Beckhamovi, Victoria učila své syny lyžovat sama, modelka Elle Macpherson si tak udržuje postavu, Antonio Banderas má rád i běžky a královské rodiny propadají lyžím tradičně. Kate s Williamem jezdí do Alp a nikdo by na nich nepoznal, co jsou zač, tak jsou nenápadní. Nizozemské královské rodině se láska k lyžím stala osudnou, mladší syn královny Beatrix, princ Friso, byl v Alpách během sjezdu zasypán lavinou a velmi dlouho ležel v kómatu, zemřel letos v srpnu. Unavená královna i díky starostem abdikovala a králem Nizozemí se tak stal její nejstarší syn Vilém Alexandr, sám vášnivý lyžař a milovník Alp.

Související články

Další články