Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bílá i Gottová: PŘEHLED českých čarodějnic, které ovlivnily životy jiných!

Holky ovládají kouzla a čáry.
Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
Už 30. dubna nastane pálení čarodějnic. V minulosti by nepochybně na hranici skončilo i několik hvězd českého showbyznysu. V souvislosti s černou magií se mluví o Lucii Bílé, ale i Iloně Csákové nebo Ivaně Gottové, která si Karla Gotta doslova přičarovala. Tím výčet hvězdiček zdaleka nekončí. Jak svými čáry ovlivnily životy jiných?

Už zítra tu máme pálení čarodějnic. Jejich pronásledování reálně sahá až do starověku. Ve většině případů šlo o tajemné báby bylinkářky, které si pohrávaly s jedovatými látkami. V souvislosti s nimi bylo nejčastěji slyšet o durmanu, ze kterého připravovaly speciální mast, kterou si natíraly na intimní partie a koště, na které nahé nasedaly. Průnik jedu do těla způsoboval halucinace a mimo jiné i nezměrnou rozkoš. Ženy měly na základě účinku pocit, že létají. Jako afrodiziakum se jedovatý durman používal už ve staré Indii a Číně.

O jeho schopnosti jistě vědí i dámy, které se o magii zajímají a jsou svým okolím za čarodějnice považované. S přehledem o tom může hovořit třeba Ilona Csáková nebo Ivana Gottová (42), která si pomocí čarodějnických praktik přičarovala ženicha, po kterém toužila, Karla Gotta (78). Csáková jí prý pomáhala. O Ivaně je známé, že se účastnila čarodějnických srazů pod vedením kartářky Marcely Košanové, píše Blesk.cz. O schopnosti manželky nejznámějšího zpěváka svědčí i datum její prvorozené dcery, což je 30. dubna. Že by náhoda?

Lucie Bílá (52) černou magii provozuje též. Říká se, že odjakživa záviděla Ivetě Bartošové, která pro ní byla svého času pořádnou konkurencí, a tak ji chtěla Bílá setřást. Sama Bartošová ve své knize „Neměla jsem se narodit“ prozradila, jak to bylo. „Jednou jsme se potkaly někde na vystoupení a přišla do mé šatny. V podstatě jsme se neznaly a ona zničehonic přišla a řekla: ‚Mám pro tebe dárek.‘ A dala mi malou sošku z ebenového dřeva, které říkala smutný pán,“ prozradila Bartošová.

Jana Nečasová, dříve Nagyová, si údajně přičarovala někdejšího premiéra Petra Nečase (ODS). Ředitelka jeho kabinetu černé magii propadla úplně. „Má doma takový oltář s rituálními předměty, fotky různých lidí včetně Nečase, sošky, prameny vlasů, svíčky a různé předměty, které ani nevím, k čemu slouží,“ prozradil eXtra.cz nejmenovaný zdroj, který byl u Nagyové doma. Nečasová prý umí prožít několik vyvrcholení za sebou.

V neposlední řadě ovládá kouzla i čáry Hana Zagorová. Není divu, když její teta byla vědma. „Kdykoli jsme přijeli k Hančiným rodičům na návštěvu, zamkla se na tři dny k tetě Frídě do horního patra. Tam se věštilo a vykládaly karty,“ prozradil kdysi deníku Blesk.cz zpěvák Petr Rezek. Hanka to má zkrátka v krvi. Nepopírá, že prošla mnoha ezoterickými semináři stejně jako Ilona Csáková. Karty by si Zagorová sama vyložit nedovolila, ale ke kartářkám chodí s chutí. Má takové schopnosti, že v minulosti dokázala jednomu muži snížit tlak.

Související články

Další články