Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Bílá dělá Zagorku: Odmítá převzít anticenu za zprznění Nirvany! Ta je přitom celá ze zlata, které mohla dát charitě!!!

Lucie Bílá odmítá ukázat nadhled a převzít zlatou cenu.
Zdroj: herminapress.cz, archiv

Redakce eXtra.cz naléhavě žádá o pomoc při pátrání po zpěvačce Lucii Bílé (48) či jejím zmocněnci, který by si převzal anticenu Zlatý David 2013 za Průšvih roku, kterou jsme nuceni půl roku přechovávat v prostorách našeho vydavatele, neb nám byla předána do úschovy pořadatelem ankety po skončení slavnostního večera, kam si zpěvačka pro cenu dle očekávání nepřišla.

V oblíbené anketě, kde hlasovalo přes deset tisíc fanoušků kvalitní muziky, za sebou nechala Bílá jak kauzu Řezník, tak jeden z neposloucha­telných revivalů skupiny Abba. Prvenství získala za zprznění písně Smells Like Teen Spirit z repertoáru Nirvany.

Redakce už podruhé nedostala žádnou odpověď na mail managementu zpěvačky, který jsme žádali o to, aby si pro trofej někdo přijel. Je totiž vyvedená ve zlatě a může mít značnou hodnotu, kterou by jistě ocenila charitativní organizace, kvůli které zpěvačka minulý týden kradla, zatímco víkendovou krádež řešila nedávno i naše redakce, která se domnívá, že ji mohl zloděj navštívit právě kvůli Zlatému Davidovi.

Šéf anktety, hudební publicista a šéfredaktor měsíčníku Headliner Jarda Konáš Bílou chápe: „Většina nominovaných a vítězů anketu alespoň naoko bojkotuje, ale ti, kteří ne, stejně reagují různě. Leo Beránek to neunesl, Dominika Myslivcová to naopak vzala s grácií. Marie Pojkarová si cenu dokonce dala do klipu a mám za to, že jsem ji viděl vystavenou i na nějaký fotce z jejího koncertu.“

Sluníčková Lucie Bílá zatím podle všeho bojkotuje. A zdá se, že víc než jen „naoko“…

Související články

Další články