Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bílá barva na festivalu v Cannes: Chlupatý yetti totálně zazdil úchvatné róby

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Filmový 71. ročník festivalu v Cannes je v plném proudu. Na červeném koberci se to opět hemžilo róbami za několik tisíc. Převážně se objevovala bílá barva, která měla symbolizovat něhu ženského pohlaví. Velká většina dam se tohoto úkolu zhostila na jedničku, ovšem objevil se i pořádně chlupatý yetti, který svou otřesnou vizáží zazdil všudypřítomné krásky.

Na Filmovém festivalu ve francouzském Cannes se opět ukázaly slavné krásky v celé své kráse. Letošní ročník festivalu ovládla bílá barva. K vidění bylo mnoho luxusních rób, které doslova vyrazily dech. Bílá je prostě barva luxusu a elegance.

Thajská herečka Araya Hargate, která svůj outfit absolutně nevychytala, se objevila vedle krásných žen jako chlupatý strašák yetti. Chlupatým bílým overalem zazdila svůj krásně nalíčený obličej. Byla to celkem škoda.

Pokud chtěla být středem pozornosti, rozhodně se jí to povedlo. Třásně jí trčely do všech světových stran, a i přesto, že je herečka štíhlá, nevypadala v převleku zrovna vábně. Svůj asijský vzhled tak absolutně pohřbila. Co si o tom myslíte?

V naší galerii se můžete podívat, jak to dalším kráskám slušelo. Uvidíme, v čem se objeví na červeném koberci v následujících dnech.

Související články

Další články