Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bijec MMA Patrik Kincl pohořel: Robocop Soldič dál vládne KSW

Zdroj: Profimedia
mma

Zápasník MMA Patrik Kincl (32) nedokázal v sobotu najít recept na Chorvata Roberto Soldiče (26), který českého ranaře porazil ve třetím kole. Vstup do prestižní UFC se tak pro Čecha zkomplikoval.

Vstup českého zápasníka Patrika Kincla do elitní MMA soutěže UFC se nekoná. Stačilo mu přitom porazit ve Varšavě chorvatského šampiona Roberto Soldiče. Kincl byl od počátku zápasu v roli outsidera. Chorvat patří mezi nejlepší padesátku veltrové váhy a sobotní zápas na tom nic nezměnil.

Kincl také vypadal od počátku nervózněji než chorvatský mistr. V prvním kole po prvotním oťukávání dal první pěstní úder Kincl po dvou minutách zápasu. Nakonec však kolo ovládl Soldič díky strhu k zemi, který protivníka držel na zádech. Ve druhém kole se role obrátily, Kincl shodil Soldiče na zem po třetí minutě a ubránil se pokusu o gilotinu.

Ve třetím kole se však po chvíli ocitl na zádech opět Kincl. Po druhém kole měl navíc problémy s kondičkou. Rány od Chorvata pak šly do Kincla jedna za druhou. Po třech minutách byl konec a Soldič vyšel ze zápasu jako vítěz.

Ačkoli se měl turnaj KSW 63 hrát původně v chorvatském koloseu, nakonec museli diváci vzít za vděk studiem ve Varšavě pro pár set lidí.

Související články

Další články