Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bije Shopaholicadel svého přítele? Davča poprvé přiznal, jak se věci mají. Slova došla i Soukupovi

Bije Shopaholicadel Davču? Ten poprvé přiznal, jak se věci mají. Jaromír Soukup byl v šoku
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
domácí hrátky

Moderátor a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup si tentokrát ukousl pořádně velké sousto. Do jednoho ze svých mnoha pořadů pozval podle mnohých nejkontroverznější českou youtuberku Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel, která dorazila i se svým partnerem Davidem. Bizarní páreček pro Soukupovu talk show VIP svět prozradil, jaké postelové hrátky běžně praktikují.

Davču bije při sexu

Tentokrát si mediální magnát Jaromír Soukup ukousl trošku větší soustíčko, než sám očekával. Do svého pořadu VIP Svět na TV Barrandov si pozval influencerku Adélu Pulcovou, známou pod přezdívkou Shopaholicadel, a jejího přítele "Davču".

"Davide, prej vás Adéla bije," zajímal se Soukup o další z tajemství, jež bizarní páreček obestírá. "To vůbec není pravda," zastával se své přítelkyně Davča. "Oni si toho na internetu hodně navymejšlej," doplnila Shopaholicadel. "Já jsem taková prudší, protože mám nemoc, kterou neumím ovládat," objasnila své chování influencerka. "Je to bipolární porucha. Léčí se to a byla jsem s tím u doktora, ale on mi na to léky nedal," dodala Adéla, jejíž život by se díky pravidelným streamům na TikToku a Instagramu dal označit za reality show.

Jaromír se ale nenechal jen tak lehce odbýt. "Takže vás bije a vy to tedy tolerujete," poznamenal konsternovaně. "No pokud se dá označit bitím to, co třeba děláte večer... V dospělosti... Tak to je v pohodě," ujistil moderátora pořadu David, jehož vyjádření doprovodila Adéla stydlivým smíchem a schovala svůj obličej v dlaních.

Jeho svérázná odpověď, díky níž nechal David nahlédnout diváky a fanoušky přímo do tajů svých ložnicových hrátek, pobavila i Soukupa, kterého slova bizarního youtubera poněkud vyvedla z konceptu.

Pravda o zákazu močení

"Takže tohle je virál, je to sehraný. Teď jste řekl, že vás Adéla při sexu bije, ale nebije vás," kroutil hlavou již poněkud zmatený ředitel TV Barrandov. "Nebije mě, je to pouze v případě určitých hrátek," odpověděl Soukupovi, kterému se stále nechtělo věřit, že scénář Adéle s Davidem nepíše nikdo jiný než sám život. "Říká se, že vám to vymyslel Kazma," nenechal se odradit Jaromír. "Kazmu ani osobně neznám," vyvedla ho z omylu Adéla.

Soukupovi nedalo se nezeptat, jestli je pravda, že Adélin partner David nesmí chodit na záchod. "To bylo nahraný," vyprskla smíchy youtuberka. "Já dělám rozhovory s různejma lidma, s politikama, zpěvákama, ale teda vy mě vážně bavíte," prozradil Jaromír s úsměvem.

"V livestreamu vás Adéla sprdla, že jste byl čůrat. Jak to teda bylo?" otázal se Davida, který původně poslušně seděl v publiku. "To byl můj nápad, řekl jsem Adéle, aby měli lidi co sledovat, že půjdu na záchod, a ona aby mi na to řekla, že nesmím," objasnil záchodovou situaci youtuber.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy