Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Biebera profackoval tchán! Hailey má plné zuby Justina a jeho psychických výkyvů kvůli Seleně!

Zdroj: twitter
+ Dalších 95 fotografií
Justin Bieber
Vypadá to na rychlý konec manželství mezi Justinem Bieberem (24) a jeho manželkou Hailey Baldwin (21)! Jejich problémy se stupňují od té doby, co byla Selena hospitalizovaná v psychiatrické léčebně. Justin se snaží tvářit, že je vše v pořádku, ale opak je pravdou. Trápí ho stav Seleny, a tak si Hailey zavolala na pomoc tatínka!

Uspěchané zásnuby a svatba Justina Biebera a Hailey Baldwin nevěstily nic dobrého. Mnoho lidí z jejich okolí včetně bývalé partnerky Justina Seleny Gomez (26) se obávalo, že manželství skončí stejně rychle, jak i začalo!

Selena zřejmě ani jen netušila, že právě ona bude hlavním důvodem hádek a sporů mezi Justinem a Hailey! Od té doby, co byla Selena zavřená do blázince, se Justin hroutí také. Myšlenky na její zdravotní stav, o kterém zřejmě nemá žádné bližší informace, ho ničí. Rodina Seleny se netají tím, že slavného zpěváka nemají v lásce, a tak zde není možnost, jak by se k informacím o stavu své expartnerky dostal.

Právě tento fakt ho užírá a v posledních dnech vypadá opravdu špatně. Celou situaci s ním, i když nechtěně, musí prožívat i jeho manželka Hailey Baldwin, která si ve svém nízkém věku neví rady, a tak povolala na pomoc tatínka.

Stephen Baldwin (52) byl stejně jako ostatní v šoku poté, co zjistil, že jeho malá dceruška se zasnoubila s Justinem. Stejně tak unáhlená svatba mu přišla dost přes čáru. Justin s Hailey se byli nedávno ukázat tchánovi v Los Angeles u filmových studií, kde momentálně točil.

Podle zahraničních serverů měl Stephen Baldwin Justina udeřit a ten následně nasedl do auta, kde čekal na svoji drahou polovičku a poté odjeli. Fanoušky tohle gesto rozdělilo na dva tábory, jedni tvrdí, že šlo o vtip a přátelské plácnutí, druhá polovina tvrdí, že za celou věcí stojí Hailey, která si zavolala tátu na pomoc poté, co sama nezvládala situaci mezi psychicky nemocnou Selenou a Justinem, který je z ní už několik týdnů na zhroucení!

Pomůže to?

Související články

Další články