Justin Bieber (22) určitě nepočítal s tím, že jeho trampoty v pražské restauraci Aureole spatří světlo světa. Jenže všechny oči v jeho okolí zavřené nebyly a právě díky jedněm z nich máme pro vás exkluzivní informace.

V Aureole se objevil hned dvakrát. Nejprve v sobotu po koncertu a následně ještě v neděli. V obou případech v doprovodu krásných žen. “S sebou měl šest slečen, ty slečny byly osloveny z koncertu a doprovázely ho. Daly si sushi sety. Celkově tu byli asi tři hodiny. Justin se moc s holkama nebavil, poslouchal svoje videa z koncertu, na holky nebyla žádná pozornost. Často chodil na toaletu, více se bavil se svými security než se slečnami,” sdělil nám jeden z hostů restaurace.

Zajímavé bylo, že v prostorách luxusního pražského podniku konzumoval svůj vlastní alkohol. “Přinesl si svoji tequilu a tu si pil sám a nedal na ni dopustit.” Vzhledem k obrovskému výběru kvalitního pití v Aureole se asi muselo jednat o výjimečnou tequilu…

Podařilo se nám i zjistit, kolik peněz kanadská star v restauraci nechala. Mělo se jednat o částku, která přesahovala sto tisíc korun. “Nikdy nezaplatil na místě. Pokaždé odešel bez placení a personál mu následně musel volat a nahánět ho,” uvedl náš zdroj. Justin si holt neodpustil svoje manýry!

Jak to bylo se slečnami? V sobotu dorazily tuctovky, takových se potkají v Praze stovky denně. Neděle ale byla zajímavější. “Nedělní slečny byly daleko atraktivnější než sobotní a spíše připomínaly společnice. Druhou noc pouze seděl, bylo mu zle, nechtěl s nikým komunikovat. Jen ležel s polozavřenýma očima a bylo evidentní, že mu nebylo dobře,” dodal náš zdroj a pouze potvrdil, že si Justin výlet do Prahy skutečně užil.