Biatlonistka Gabriela Koukalová (27) vyrazila na dovolenou. Její manžel, badmintonista Petr Koukal (31) ji unesl do teplých krajů. Kam, to ale Gábina zatím neprozradila. „Důkaz místo slibů. Manžel mě unesl na dovolenou!“ napsala na Facebook Koukalová, která si po sezoně rozhodně zaslouží odpočinek. Získala totiž titul světové šampionky a malý křišťálový glóbus.

„Teď už posílám pozdrav z nadmořské ‚výšky‘ 0 metrů nad mořem. Musím přeci tu celoroční vysokohorskou dřinu nějak vykompenzovat. Mějte se krásně!“ pozdravila svoje fanoušky. A pochlubila se fotografiemi z letadla i z oceánu, kde stojí po pás ve vodě a všem tak ukázala svoji sexy postavičku! Je vidět, že si Gábina volno opravdu užívá!

V letadle prý jen jedla a spala a s manželem také sjížděla filmy a hlavně pořádně odpočívala. Je totiž naší nejlepší sportovní celebritou, a tak si to rozhodně zaslouží! Příští rok ji čekají olympijské hry v Koreji, a tak musí nabrat síly!

U moře Gabriela ukázala svoje vnady, jenomže bikiny bez výztuže neudělají tak dobrou práci, jako sportovní podprsenka. Fanoušci jsou tak trochu zklamaní, že sportovkyně navnadila, ale realita je trochu někde jinde.