Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Biatlonistka Gábina Koukalová zřejmě přijde o olympiádu: Pusa pro všechny štváče!

Gábina Koukalová poslala vzkaz pro fanoušky.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Biatlonová hvězda Gábina Koukalová (28) už se pomalu smiřuje s tím, že na zimní olympiádu do korejského Pchjongčchangu neodletí. Brání jí v tom bolavé nohy. Z Obertilliachu poslala pozdrav těm, co jí drží palce. Ale pusu poslala i pro ty, kteří se snaží rozeštvat reprezentaci.

Gábina Koukalová (28) měla být hlavní medailovou nadějí pro ZOH. Jenže nyní to vypadá, že kvůli bolesti nohou Koukalová do korejského Pchjongčchangu nepojede. To by byla pro český biatlon opravdu velká rána, na medaile bychom mohli zapomenout. Zdraví je ale důležitější a Gábina se musí v první řadě uzdravit.

Po přestřelce s reprezentačním trenérem Rybářem se Gábina snaží rozčeřené vody uklidnit. Vyslala směrem k reprezentačnímu týmu smířlivý pozdrav z Obertilliachu, kde nyní zkouší sama trénovat. Gábina děkuje těm, co jí drží palce. Ale vzkaz patří i těm, co se snaží reprezentaci rozeštvat.

„Posílám pusu z Obertilliachu všem, kteří mi pomáháte, posíláte energii a společně se mnou nepřestáváte věřit v můj návrat. Moc si toho vážím! A vlastně ji posílám i těm, kteří neustále hledají senzace, snaží se skrze média rozeštvat náš tým nebo za mojí neúčastí ve Světovém poháru hledají nejrůznější bejkárny,“ napsala Gábina na Facebook.

Související články

Další články