Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Biasiol v Miss bojuje s hejty i vrozenou nevýhodou: Svou nemoc přesto vnímá jako benefit

+ Dalších 10 fotografií

Finále Miss Czech Republic 2024 je za rohem. O blyštivou korunku krásy se uchází desítka finalistek a jednou z nich je i influencerka Veronica Biasiol, kterou nejspíš není třeba dlouze představovat. Tahle pětadvacetiletá kráska, která se již několik let pohybuje ve světě českého showbyznysu, soutěží s číslem 9 a za cíl si dává jediné: uspět. Jak by naložila s prestižním titulem, pokud by se jí sen splnil? A vnímá v dívčím kolektivu rivalitu? 


Jednou z deseti finalistek prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic 2024 pod vedením Taťány Makarenko je i pětadvacetiletá rodačka z Liberce, známá influencerka Veronica Biasiol. Už jen samotná její účast zprvu mnoho lidí velmi překvapila a vyvolala řadu rozporuplných reakcí. Kritika se strhla především na samotnou organizaci, a to proto, že by podle mnohých měly dostat šanci prosadit se spíše dosud neznámé dívky, než "někdo, kdo má statisíce odběratelů na sociálních sítích".

Lavinu negativních komentářů si však tahle kráska, která dostala přidělené číslo 9, jež má shodou náhod i vytetované, nevzala k srdci. Pracovala na sobě a probojovala se až do TOP 10, což znamená jediné: korunku krásy a prestižní titul má nyní Veronica na dosah ruky. Jak by s výhrou naložila, co na její účast říká její okolí a co ji vůbec přimělo se do soutěže přihlásit? Nejen o tom se Veronica rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla v rámci zahraničního soustředění v Egyptě.


Jak by naložila s korunkou krásy?

Jako každá z finalistek si i Veronica dává za cíl jediné: uspět. Pokud by se jí to podařilo, sen se naplnil a stala se novou držitelkou titulu Miss Czech Republic 2024 či jiného z dalších titulů, jak by s výhrou naložila? "Samozřejmě podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a podle zkušeností, které zde získávám," říká s úsměvem. "Určitě bych se strašně těšila na tu světovou soutěž, tam by byla ta motivace rozhodně největší. Samozřejmě to ale není jen o té soutěži, ale o tom, jak člověk využije toho titulu – a já si myslím, že by rozhodně bylo kde ho využít," dodala.

Když však zabrousíme zpátky v čase a vrátíme se k prvopočátku celého letošního ročníku a samotným castingům, co přimělo Veronicu k podání přihlášky? "Lidé, kteří mě sledují, ty asi úplně nepřekvapila má účast. Jde to ruku v ruce s tím, co dělám: beauty, fashion, krása, makeup, to vše k tomuhle světu také patří. Ráda zkouším nové věci a to mě přivedlo i sem," říká Veronica, která se reakcí okolí rozhodně nezalekla. "Ne, to bych pak nemohla začít s ničím. Vždycky je to 'proč to děláš', a pak 'jak jsi to udělala?" říká.

Rivalita mezi finalistkami je, Veronica ji však nepociťuje

Jak se Veronica cítí v dívčím kolektivu? A nepociťuje v něm rivalitu? "Přirozeně. Je to soutěž, v každé soutěži je rivalita. Já ji ale vůbec nevnímám a jsem za to strašně ráda. Co se týká tohoto tématu, já si nemůžu vůbec stěžovat. Chodila jsem třeba na dívčí školu, tak tam to bylo šílené a obávala jsem se, že i tady to bude, ale holky jsou strašně super a vůbec to nepociťuji," uvedla v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.

Má ve světě modelingu Veronica nějaký vzor? Ano – prý modelku Winnie Harlow, která trpí poruchou pigmentace zvanou vitiligo, s níž se i samotná Veronika potýká. "Je to modelka, která má také vitiligo a byla jedna z prvních, která s tím vyšla ven. Líbí se mi i to, že bych to do tohohle světa mohla přinést i já, třeba," usmívá se. Zda se to podaří, se dozvíme již brzy. Jméno vítězky bude známé 11.5., kdy proběhne velkolepé finále ve Foru Karlín. Vstupenky na galavečer jsou k prodeji na oficiálních stránkách organizace.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy