Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Po nevěře a veřejných hádkách svatba? Biasiol s Mlejnkovou by se chtěly vdávat. Podváděná Bára promluvila

+ Další 4 fotografie

Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková nedávno oslavily dvouleté výročí vztahu. Ačkoli jejich láska před časem prošla velkou zatěžkávací zkouškou, partnerkám se podařilo vztahovou krizi ustát. A dnes se považují za ještě silnější pár. Nedávno dokončily nové hnízdečko lásky a nyní plánují další kroky do budoucna. Že by žádost o ruku? "U nás to asi také někdy přijde, konkrétně to ale neplánujeme," nechaly se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně, pokerová hráčka Barbora Mlejnková, se daly dohromady začátkem srpna 2021. Letos, přesně 8.8., tak hrdličky oslavily již druhé výročí lásky. Ačkoli jsou spolu zatím poměrně krátkou dobu, jejich vztah utrpěl hned několik zatěžkávacích zkoušek, které se však hrdličkám podařilo bravurně ustát. A díky kterým se jednoznačně ujasnily v tom, že i nadále chtějí stát bok po boku. "Jsme rozhodnuté na tom pracovat a myslíme si, že nám to vychází dobře. Všechno špatný je pro něco dobrý," nechaly se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz koncem května.

"Nic horšího už nás potkat nemůže. Zažily jsme od hroznýho až po nejhorší. A teď už se těšíme jen na to nejlepší. Nikdy jsme spolu netrávily léto, máme hodně programu a hodně společných vyhlídek. Těšíme se. Věřím, že to vyjde, jinak bych v tom nesetrvávala," dodaly obě tehdy. A zdá se, že se podařilo. Nyní plánují další kroky do budoucna.

Biasiol a Mlejnková o zásnubách

Vzhledem k tomu, že se dívkám těžké období podařilo přejít a chyby z minulosti vnímají jako moment, který je mohl buď rozdělit, nebo naopak posílit, přičemž se jim podařila právě druhá zmíněná varianta, ani proto se nebojí "unáhlených kroků".

Nové společné hnízdečko lásky partnerky dokončily teprve nedávno, přičemž již před tím spolu trávily čas 24/7. Ve volném čase se dokonce starají o zahradní pozemek, kde do budoucna nejspíše chtějí postavit i chatu. A co dál? Zásnuby? I o nich je řeč. "Na prstýnek furt čekám," prohlásila s humorem Barča v rozhovoru pro eXtra.cz. "Vypadá to, že to je na mně, no," dodala Veronica. "Myslím, že v našich životech je oslav hodně a že se máme z čeho těšit i mimo takhle velké věci. Ale myslím si, že to je postup, a u nás to asi také přijde, konkrétně to ale neplánujeme," dodala Verča.

Rozhovor nám poskytly při příležitosti otevření nové pobočky restaurace L'Osteria - rozpovídaly se i o divoce prožitém létě a Verča také představila svůj nejnovější počin - kosmetickou kolekci. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy