Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Biasiol ani Alagia do Miss nepatří, zuří lidé. Vadí jim plastiky a úspěch influencerek

Veronica Biasiol pod palbou kritiky kvůli účasti v  Miss Czech Republic: Umělá krása tam nemá co dělat, tvrdí fanoušci
Zdroj: Koláž eXtra/ Se souhlasem Miss Czech Republic
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
KRITIKA

Influencerka Veronika Biasiol se rozhodla přihlásit do soutěže krásy Miss Czech Republic a podařilo se jí dostat rovnou do semifinále. Podobný nápad měla i její kolegyně Dominique Alagia, která se přihlásila již o několik týdnů dříve a také slavila úspěch. Fanoušci ale z účasti dvou známých krásek nejsou zrovna dvakrát nadšení, jak vyplývá z ohlasů na sociálních sítích. Lidem totiž vadí to, že Biasiol s Alagiou jsou už dlouho etablované v českém showbyznysu, což je pro ně značnou výhodou.

Čeká nás další ročník soutěže krásy Miss Czech Republic, již tento rok vyhrála krásná blondýnka Justýna Zedníková. Ta také zasedá v porotě, která hodnotí nové dívky, jež se budou ucházet o korunku krásy. Tento rok se však přihlásily i známé tváře, jak jsme již psali. Influencerka Dominique Alagia či nedávno Veronica Biasiol. Ačkoli by se mohlo zdát, že to fanoušky potěší, zatím to vypadá na přesný opak.

Negativní ohlasy

Pod fotografiemi dívek na sociálních sítích se objevila lavina negativních komentářů, směřovaných zejména ke krásné brunetě Veronice, která je známá pro své výrazné líčení. To právě podle fanoušků nemá v Miss co dělat, stejně jako fakt, že obě za sebou mají estetické úpravy. "Myslela jsem si, že je to o přirozené kráse a ne Miss plastiky," napsala fanynka. "Doufám, že vyhraje normální dívka, a ne nutně umělá influencerka," dodala další. "Neměla by náhodou být Miss o přirozené kráse?" ptá se fanoušek.


Výhoda oproti ostatním

Někteří se pobuřují nad profesí dívek, které jsou známými influencerkami, což jim dává velkou výhodu před ostatními dívkami, neboť ty nemají předem shromážděný zástup fanoušků, kteří by pro ně hlasovali. O to těžší by to podle některých měly mít ostatní dívky. Rozdíly by měly být znatelné i jinde, obzvlášť kvůli sledovanosti soutěže. "Takže o vítězi je rozhodnuto. Stačí spočítat počet sledujících," míní jedna z fanynek soutěže.

Doporučené video: Rozhovor s Veronicou Biasiol a Bárou Mlejnkovou.

Fanoušci se již pouštějí i do samotné soutěže krásy, která podle některých není tím, čím bývala. Ta se ovšem brání a poukazuje na fakt, že poslední výherkyně byly přirozené, a to včetně výherkyně Justýny. Své dívky si Miss Czech Republic rozhodně před negativními ohlasy chrání a ve výběru mají jasno. Pro nové účastnice je však ještě připravena dlouhá cesta, proto ani není zcela jasné, zda to obě influencerky opravdu do finále dotáhnou.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy