Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bianca Johnsson konečně prozradila, kde bere peníze! Kdo si tuhle holku může koupit a kolik stojí?

Bianca Johnsson konečně prozradila, kde bere peníze! Kdo si tuhle holku může koupit a kolik stojí?
Zdroj: youtube.com
Pokud vás vždy zajímalo, kde bere Simona Laňková (známe ji také jako Biancu Johnsson) peníze, tak tady najdete odpověď. Je nám Simony moc líto.

Všem bylo jasné, že Simona Laňková potřebuje na svůj život dost peněz. Pár naivků si myslelo, že si na kabelky a kosmetiku vydělává trollovacími videi na internetu.

Jenže když jsme trochu zapátrali, tak jsme zjistili, že Simona má také svou kartičku na stránkách hodně známého nočního klubu. Tady stálo, co všechno Simona se svým tělem dělá, kde to dělá, za kolik to dělá a kolik vás bude stát, když to u vás doma bude dělat celou noc.

Sotva se začalo mezi lidmi v Praze mluvit o tom, že Simona se živí vlastním tělem, tak její fotky z nabídky nočního klubu zmizely. Je tak nějak jedno, kdo je nechal zmizet. Důležité je, že co jednou na internet dáte, jen tak nezmizí.

Simony jsme se samozřejmě ptali, proč má fotky na stránkách nočního klubu, ale neodpověděla nám.

Na kartičce se píše, že Češky patří k nejhezčím holkám na světě. To tedy nevíme, zda je zrovna její případ, ale víme, jaká byla u ní cena.

Dívku jste si mohli objednat v klubu anebo i mimo klub. A to dokonce na celou noc. I s cestou a občerstvením byste se vešli do 8 tisíc. Docela levný vánoční dáreček, že?

Související články

Další články