Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori tasila nahý zadek: Podle Kanyeho byla moc zahalená, tak jí spodek stáhl

Odvážné outfity Biancy.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 24 fotografií
Pozadí

Devětadvacetiletá Bianca Censori už ničím nepřekvapí. V Los Angeles, vždy po boku manžela Kanyeho Westa (46), nosí odvážné a zcela průsvitné modely. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Když dvojice mířila do obchodního centra The Grove, Bianca na sobě měla tělový top a neonově zelené legíny, které jí její muž schválně stáhl níž, aby jí šel vidět zadek, jak poukázal web Page Six.

Kontroverzní pár Bianca Censori a raper Kanye West s každým dalším outfitem ukazují, že lze zajít ještě dál. Zatímco Kanye bývá zahalen od hlavy až k patě, jeho manželka Bianca je zase vždy skoro nahá.

Tentokrát na sobě měla neonově zelené legíny a titěrný tělový top, který odhaloval bradavky. Vzhledem k tomu, že v posledních týdnech chodila jen v průsvitných outfitech a ukázala zcela vše, byla nyní až nezvykle oblečená. I z toho důvodu se Kanye rozhodl Biancu trochu poodhalit a legíny jí stáhl níž, aby jí šla vidět část zadku. Podle informací webu Page Six se tak stalo, když dvojice čekala na výtah do obchodního centra The Grove v Los Angeles.

Kanyeho zadek

I Kanye se tentokrát odvázal a kalhoty měl stažené pod zadek, naštěstí měl však trenky, proto nešlo nic vidět. Raper tak naštěstí nezopakoval incident v Benátkách ze srpna 2023, kdy si na lodi stáhl trenky a všem ukázal holý zadek. Jeho manželka mezitím seděla u jeho klínu, což budilo značně nepříjemný dojem, jak psal tehdy Daily Mail.

V úterý 19. března pak dvojice opustila losangeleské solárium Melrose. Bianca na sobě tentokrát měla šedou podprsenku spárovanou s ultra krátkou stříbrnou sukní, která odhalovala Biančino pozadí.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy