Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori si vyšla jen v průhledné pláštěnce a kalhotkách: Raper Kanye West z ní dělá chodící bizár

Bianca Censori a Kanye West opět v bizarních oblečcích.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Bizarní obleček

Raper Kanye West (46) navlékl svou přítelkyni do dalšího bizarního oblečku. Bianca Censori (29) ani tentokrát nezklamala a oblékla modré pončo, pod něž si vzala jen černé kalhotky. Jak zdůraznil web Page Six, Bianca opět našla nový způsob, jak ukázat svá prsa.

Raper Kanye West moc dobře ví, co dělá. Své bizarní výtvory, které tvoří pod značkou Yeezy, prezentuje přímo na živém modelu: na své australské přítelkyni Biance Censori.

Ta tentokrát vyšla na veřejnost v modré průsvitné pláštěnce, pod níž měla jen černé kalhotky. Zpod ponča jí vykukovala její obří prsa, jak upozornil web Page Six. Kanye stál opět po jejím boku a na sobě měl olivově zelenou pláštěnku od Balenciagy. Bylo to také po opravdu dlouhé době, kdy fotografové zachytili Biancu, jak se usmívá.

Psychické problémy

Před pár dny Bianca překvapila veřejnost, když byla od hlavy k patě zahalená. Na to totiž u ní lidé nejsou zvyklí. Kanye ji navlékl do dlouhého chlupatého kabátku s leopardím potiskem, který zakrýval úplně všechno. Nechyběl ani obří klobouk ze stejného materiálu, jak napsal TMZ.

Kanye West trpí bipolární poruchou a veřejnost často zásobuje svými antisemitskými poznámkami. Podivné Westovo chování přivádí k šílenství i jeho bývalou manželku Kim Kardashian, která je z raperových poznámek naprosto v šoku. „Je to tak odlišné od toho, koho jsem si vzala, koho jsem milovala a koho si pamatuji,“ přiznala před časem hvězda reality show Keeping Up With the Kardashians.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy