Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori s prsy venku a v bombarďácích: V bizarním modelu šla vybírat porsche

Bianca Censori s prsy venku vybírala nové porsche, manžel Kanye West dozoroval
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 33 fotografií
BIZÁR

Nestoudná manželka rappera Kanyeho Westa, Bianca Censori, opět vynesla velmi odvážný outfit. Tentokrát v průhledném tričku s vystrčenými ňadry šla vybrat nové porsche. Jak je známo, tak Biance oblečení zásadně vybírá její majetnický manžel Kanye West. Smutným faktem je, že modelka nebyla dříve pouze oblékací pannou, ale úspěšnou architektkou. Zahraniční fotografové zachytili manželský pár v Los Angeles.

Bizarní pár Bianca Censori a Kanye West spolu strávili krásný den v Los Angeles, kde si vybírali nové porsche. Bianca opět vynesla velmi výrazný outfit, u kterého se nebála ukázat bradavky.

Kraťasy tentokrát splnily svůj účel a zakryly spodek, zatímco tělový nátělník, který byl průsvitný, nezahaloval naopak vůbec nic. Bianca opět přišla s velmi odvážným a prsa odhalujícím modelem.


Na své ženě se vyřádil

Je známo, že šatník Biancy řídí její manžel Kanye. Dělá ho šťastným, že se na své manželce může kreativně vyřádit. Na tyto přinejmenším zvláštní outfity páru moc pozitivních reakcí nepřichází. "Jen chci všem říct, že jsem schválně třikrát dával svou ženu na profil. Co vám chci říct, je, že jsem vám dal album, a lidé v komentářích pořád mluví o tom, proč zveřejňuji svou ženu. Protože mě dělá šťastným. To je i důvod, proč jste vy všichni spokojeni s mou hudbou, protože já jsem šťastný. Rozumíte?" napsal nedávno na svých sociálních sítích rapper.

Bianca, než se stala rapperovou manželkou v roce 2022, byla úspěšnou australskou architektkou a modelkou. Po absolvování střední školy založila vlastní značku Nylons Jewelry, která se zabývala luxusními šperky, a od roku 2020 je vedoucí architektury ve Westově oděvní společnosti Yeezy.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy