Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori opět ukázala vše, nahý klín zakrývala mobilem. Kanye špulil zadek

Bianca Censori opět nahá.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Nahota

Přítelkyně Bianca Censori na sebe oblékla snad nejodvážnější model vůbec. Průsvitný overal jí drží jen gelový pásek. Dvojici nafotili zahraniční fotografové, jak si vykračují na večeři v Los Angeles. Biance bylo tentokrát vidět opravdu všechno. Hanbatý rozkrok si musela zakrývat mobilem, jak zveřejnil web Daily Mail. 

Bianca Censori a Kanye West jsou neustále někde vidět. Tentokrát je zachytili zahraniční fotografové, jak nastupují do vozu a míří na večeři v Los Angeles, jak informoval web Daily Mail. Nicméně Bianca Censori přišla s opět vyzývavým modelem. Na sobě neměla žádné spodní prádlo a jen průhledný letní overal. Hanbatý rozkrok si zakrývala telefonem.


Nahá Bianca, vyšpulený Kanye

Výraznou částí jejího outfitu byl hluboký výstřih, který byl zachycen pouhými gelovými páskami. Kdyby však tyto šňůrky praskly, tak by se modelka ocitla rázem celá nahá. K průsvitnému modelu si vzala ještě podvazkové punčocháče a vysoké boty na podpatku. Ani Kanye West tentokrát neušel pozornosti. Měl stažené kalhoty tak moc dole, až mu koukaly tmavé trenky a zadek.


Je známé, že Biancu obléká právě její přítel Kanye West. Ten na sociálních sítích schytává negativní zprávy od sledujících, kteří stojí na straně modelky. Raper však na kritiku nijak nereaguje a svou partnerku podle nich dále trápí. Sám ale tvrdí, že je to z toho důvodu, že ho dělá šťastným. "Jen chci všem říct, že jsem dal schválně třikrát svou ženu na profil. Co vám chci říct, je, že jsem vám dal album, a lidé v komentářích pořád mluví o tom, proč zveřejňuji svou ženu. Protože mě dělá šťastným. To je i důvod, proč jste vy všichni spokojeni s mou hudbou, protože já jsem šťastný. Rozumíte?" napsal nedávno na svých sociálních sítích.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy