Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori opět polonahá: Nechte ji se obléknout, prosí fanoušci Kanyeho Westa

Kanye West byl celý v černé.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 22 fotografií
outfit

Bianca Censori opět šokovala veřejnost. Společně se svým manželem Kanye Westem se objevili na milánském týdnu módy a pozornost na sebe již tradičně upoutali svými outfity. Kráska se objevila skoro nahá a měla co dělat, aby neukázala více, než zamýšlela. Jak zachytili paparazzi webu Page Six, její tělo bylo zakryto pouhým kusem látky. 

Pokaždé, když se Bianca Censori objeví se svým manželem Kanye Westem ve společnosti, způsobí pořádný poprask. Jinak tomu nebylo ani na milánském týdnu módy, jak zachytili fotografové webu Page Six. Tam kráska opět dorazila ve velmi odvážném modelu, ve kterém ukázala téměř vše. Tentokrát to byl pouhý černý kus látky, který byl na bocích svázán koženou šňůrkou.


Bianca měla co dělat, aby všem přítomným neukázala i svá obří ňadra. V plné parádě ovšem ukázala vypracovaný zadeček. Svůj outfit doplnila světle růžovými kozačkami na podpatku. Zatímco kráska dorazila skoro nahá, Kanye byl kompletně celý zahalený. Oblékl se celý do černé, dokonce měl i rukavice. Tvář neukázal, jeho obličej zakrývala rovněž černá kukla.

Bianca překvapila svým účesem

Censori překvapila i svým účesem. Zatímco v poslední době vlasy spíše skrývala a ve společnosti se povětšinou objevovala s pokrývkou hlavy, tentokrát udělala výjimku a ukázala své krátce střižené mikádo. Velkým překvapením pak byla ofina. Společně dorazili ruku v ruce a zpěvák si svou drahou polovičku bedlivě hlídal.


Jak je patrné ze sociálních sítí zpěváka, pořádně to schytává. Od té doby, co je dvojice spolu, objevuje se Bianca ve společnosti prakticky nahá. "Nechte ji, ať se oblékne a navštíví svou rodinu. Proč nechodíte také nahý vy a nevystavujete se?" ptá se jeden z fanoušků na Instagramu. "Dokážu ocenit lásku k vaší ženě a touhu ukázat ji světu v její kráse, ale vypadá to, že ji jen využíváte. Myslíte si, že je to dobrý příklad?" táže se další.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy