Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori opět polonahá: Kanye West jí navlékl průsvitné tílko s nápisem mokrá

Bianca Censori vypadá, že u Kanyeho Westa trpí.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Oblečení

Přítelkyně Kanye Westa, Bianca Censori, čím dál víc působí jako jeho otrokyně. Od doby, co jí její partner vybírá outfity, které jsou většinou oplzlé a nevhodné, se tváří, jako tělo bez duše. Na jejím výrazu je vidět, že se mladá modelka trápí. Nyní byla dvojice zachycena při odchodu do solária v Los Angeles, kdy Bianca vynesla průsvitné tílko s nápisem "mokrá". Více informací přinesl web Daily Mail.

Zpěvák Kanye West si nedávno nechal vytrhat chrup a za 20 milionů si udělal titanovou protézu, jak ukázal na svém Instagramu. Od té doby se ale svými zuby moc nechlubí a neukazuje je téměř nikde. Čím se ale rapper vždy rád pochlubí, je jeho přítelkyně Bianca Censori, která kvůli němu chodí ve společnosti téměř nahá.


Průsvitné tílko s nápisem "mokrá"

Nyní si pár vyšel do solária v Los Angeles a Westova partnerka měla opět průsvitné tílko, jak informoval web Daily Mail. To, že modelčina ňadra jsou vidět snad pokaždé, už známe, ale nyní k tomu měla odlehčené tílko s nápisem "mokrá". Kráska kontroverzní tričko spojila s černými šortkami a s botami na jehlách.

Oba dva působí naštvaným dojmem a není divu. Na ulici na ně pokřikoval cizí muž, který plivnul na Westovo auto. "Jsi dě*ka. Tohle je můj blok, chlapče," křičel muž, jak citoval web TMZ.com. Dvojice na jeho slova nijak nereagovala a z místa v klidu odjela.


A i když byl pár z muže nejspíš rozčílený, výraz Biancy Censori se nijak nemění už jakou dobu. Její pohledy vypadají dost ztrápeně a všímají si toho i fanoušci, kteří jsou si jistí, že Kanye své přítelkyni způsobuje bolest.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy