Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Obscénní Bianca Censori lítá v problémech: V Paříži odhalila celé své ženství, hrozí jí vězení

Bianca Censori ukázala klín.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Vězení

Nestoudná manželka rapera Kanyeho Westa (46) Bianca Censori (29) má pro strach uděláno. Po Paříži se prochází prakticky nahá, naposledy oblékla kraťoučké černé a hlavně zcela průsvitné šaty, pod nimiž neměla ani podprsenku, ale ani kalhotky. Podle webu Independent jí za obnažování na veřejnosti dokonce hrozí jeden rok vězení a tučná pokuta ve výši 380 tisíc korun.

Americký raper Kanye West a jeho manželka Bianca Censori odletěli na pár dní do Paříže, kde se v současnosti koná týden módy. A při té příležitosti se rozhodli znovu šokovat. Místo toho, aby Kanye jakožto módní návrhář oblékl Biancu do stylových oděvů, obnažuje ji, zatímco on sám je zahalen od hlavy až k patě.

Před pár dny oblékla modrý top, pod nímž jí prosvítaly bradavky, a také černé průsvitné silonky, pod něž si nevzala kalhotky. Později při návratu do hotelu Ritz si přehodila přes top krátký kožíšek, který ovšem také nezakrýval její spodní intimní část.

Hrozí jí vězení

Naposledy byl kontroverzní pár viděn 28. února v restauraci Ferdi. Bianca měla průhledné silonky a upnuté kraťoučké černé šaty, které ale na světle ukázaly prakticky celou její nahou postavu. Pod modelem totiž neměla ani kalhotky, ani podprsenku, jak upozornil web TMZ.

Jenže právě za tento exhibicionismus, který dvojice v Paříži předvádí, Biance hrozí trest. Ve Francii je nezákonné vystavovat intimní části těla na veřejně přístupných místech. Podle webu Independent jí hrozí jeden rok vězení a také pokuta ve výši 380 tisíc korun.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy