Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bianca Censori a její nejbizarnější outfity: Titěrná podprsenka zakrývající pouze bradavky či páska přes přirození

Bianca Censori a její nejbizarnější outfity: Titěrná podprsenka zakrývající pouze bradavky či silonky a páska přes přirození
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
BIZÁR

Bianca Censori je proslulá svým bizarním výběrem outfitů, které šokují nejednoho fanouška. Přítelkyně Kanyeho Westa buď chodí skoro nahá a ňadra jí často zakrývá třeba kus polštáře, nebo je naopak zahalená v šílených kreacích od hlavy až k patě. Vybrali jsme pro vás ty nejbizarnější outfity, které partnerka slavného rapera vynesla do společnosti.

Nestydatá Bianca Censori prochází různými skandály, které ji provázejí na každém kroku. V drtivé většině za to přitom mohou její šílené a často vulgární outfity. Údajně si je přitom nevybírá sama. V poslední době se mluví o tom, že je to její manžel Kanye West, kdo jí nařizuje, co má nosit, což mají dokládat i zdroje britského deníku Daily Mail.

Censori se objevuje veřejně spoře oděná, až by se dalo říci prakticky nahá, často zakrytá třeba jen velkým plyšovým medvědem nebo polštářem, jindy zase jen malým kouskem obdélníkové látky.

Jeden z nejbizarnějších outfitů, který vynesla, ukázala Bianca na dovolené ve Florencii, kde si vzala punčochy tělové barvy, průhledné boty a svá ňadra zakrývala fialovým polštářem. Na veletrh umění v Miami si zase Kanyeho manželka oblékla své proslulé průsvitné boty, podobné tělové průhledné body bez zakrytých prsou, avšak tehdy outfit pro změnu obohatila o velkého bílého plyšového medvěda.

Zákaz kalhot

V letošním roce Kanye Biance údajně zakázal nosit kalhoty. Raper to uvedl nedávno na svém Instagramu, kde zveřejnil její fotku s popisem "Letos žádné kalhoty". Bianca mimochodem na snímku měla naprosto miniaturní podprsenku, která zakrývala pouze bradavky jejího velkého poprsí.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy