Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bezzubá stařenka (61) pojala za manžela svého zajdu (24): Je to její pečovatel, tvrdí lidi

Cheryl McGregor a Quran McCain se stali manželi. Pár dělí 37 let
Zdroj: Profimedia
Paní Babová Jagová

Netradiční manželský pár dělí věkový rozdíl 37 let. Cheryl McGregor (61) pojala za manžela Quranna McCainea (24). Stařenka sotva chodí, chrchlá, kudy chodí, a trpí anorexií. Je to jen její pečovatel a paní je dementní, myslí si lidé. Kde je ale pravda? 

Pár dělí rozdíl 37 let

Láska je slepá, nezná hranic a věk je rozhodně jen číslo. To je sečteno a podtrženo a tesáme to do kamene. Jak jinak totiž vysvětlit bizarní pár Cheryl a Quranna. Ty od sebe dělí 37 let a srandu si z nich dělá celý internet.

Qurann (24) je s vrásčitou a bezzubou Cheryl (61) už asi rok a za sebou mají nově už i svatbu. Spolu se seznámili v restauraci s rychlým občerstvením, Cheryl žila v minulosti na ulici. Podivný pár proslavila zamilovaná videa, která hojně sdílí na sociální sítě.

Pečovatel a dementní babka, nebo milenci?

"Musí být bohatá, proč jinak by s ní takový mladík byl?" ptají se lidé. Jiní zase spekulují, že se jedná o homosexuálního pečovatele, který se stará o dementní ženu, které zbývá jen několik měsíců života. Pár ale přísahá, že je jejich láska opravdová.

Na pokoji je nenechali ani ve svatební den. Qurann, který se živí i jako profesionální hráč videoher, si nechal na svůj velký den odbarvit vlasy. Cheryl se zase oblékla celá do bílé a nalíčila se.

"Má ksicht jako zmačkané zelí," nenechali si ujít lidé další příležitost. Cheryl svým vzhledem připomíná osmdesátiletou důchodkyni nebo babu Jagu z Mrazíka. Má velké množství hlubokých vrásek po celém obličeji, chybí jí zuby a neustále kašle. K tomu trpí anorexií. I přesto ji ale Qurann prý miluje a v sexu jim to neskutečně klape.

A co vy? Fandíte netradičnímu manželství?

Související články

Další články